Život na planéte Zem očama jej obyvateľov

nasledujúci deňright arrow 36 týden...zase zmoklá jak ta slepice:-) - 3. 6. 2013
Zdieľať týždeň
photo

3. 6.Pondelok

photo

4. 6.Utorok

photo

5. 6.Streda

photo

6. 6.Štvrtok

photo

7. 6.Piatok

photo

8. 6.Sobota

photo

9. 6.Nedeľa


Set tohto užívateľa obsahuje popis dňa v inom jazyku, ako je jazyk stránky, ktorú teraz používáš.
Česky
Vím žije to tady ,nejsem sama ....prší prší a záplavy a dva dny hezky ....nálada nic moc:-)1)zase mám poslat nějaký kód 2)jedem v dešti je černo 3)jezdíme po starý silnici když nechcem po I/9 a je to tady tak se vracíme ....4)vyprala jsem helmu 5)dnes jdu pro ŠTĚPU do školky bude u nás na hlídačku6)tak jsem je potřebovala zabavit a sebe taky ušila jsem jí peněženku7) jenže ona si to navlíkla jak kabelku:-)a bylo to :-)))8)pak mě ukázala jak se umí podepsat šikulka 9)darovala jsem jí hračku šicí stroj vytiskla jako střihy a holky se zabavily šily a večer jsem byla hotová:-)) obdivuji paní učitelky:-))) hluboce smekám♥
Komentáre

Musíte byť zaregistrovaný pre pridávanie príspevkov.

Prihlásenie Registrácia


6/15/2013 9:37:19 PM
¨Ušitý obal na CDčko je bezva nápad, škoda že neumím šít. Ale hlavně se mi líbí, jak bezbřehá je lidská fantazie, co by jednoho nenapadlo, pro jiného je samozřejmé. Paráda. Nás tady voda letos (zatím) nepostihla, ale stejně když to člověk vidí … já pořád vidím rok 1997, kdy jsem najednou zjistit, že se nemám jak se dostat domů z práce a že všechny cesty jsou uzavřené. Pak vypnuli elektřinu … no koupili jsme si zásobu jídla a alkoholu a nějak to přečkali. Kreslení na silnici je parádní zábava, já to nikdy nezkusil a teď když vidím tu nabídku barevných obrovských kříd, tak mám chuť zalehnout a něco vytvořit. Máš z vaši ulice moc pěkný výhled. Nedělní šestka je výborná, já ji slyším až sem. Jano, rád jsem se stavil, měj se.
6/14/2013 3:38:09 PM
Ahoj Janka, neboj, Štepa do peňaženky dorastie...Obdivujem, čo všetko stíhaš ušiť...A máš pravdu, keď sa človek detičkám intenzívne venuje, je to vyčerpávajúce (keď sa vrátim od mojej Natálky, som viac unavená, ako keby som okopala celú záhradu...) Maj sa, Noli-Oli.


Tagy viac tagov

nasledujúci deňright arrow 36 týden...zase zmoklá jak ta slepice:-) - 3. 6. 2013