Life on Earth through the eyes of its inhabitans

next dayright arrow (0065) Sbírka hodinek III, na slovenské salaši a také v parlamentu - 7. 7. 2012
photo

7. 7.Saturday

photo

8. 7.Sunday

photo

9. 7.Monday

photo

10. 7.Tuesday

photo

11. 7.Wednesday

photo

12. 7.Thursday

photo

13. 7.Friday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Jindrovy quartzky na řetízku mají rozbité sklíčko a nefungují. Právě tyto jsem vezl s sebou do Maďarska, abych hned na začátku nového wol-týdne nepřerušil posloupnost zveřejňované sbírky. V Maďarsku Jindru zaujala nejen naprostá rovina, ale i elektrické dráty ve všech obcích. Já jako člověk poznamenaný hasičinou jsem byl rád, že jsem je mohl vyfotit i ze sirénou. Při cestování jsme se střídali, což dokazuje fotka na třetí pozici. Při zpáteční cestě se nám podařilo neminout Bratislavský most a projet Bratislavu centrem. Za Lozornem jsme navštívili salaš a dali jsme si pravou žinčiču, kapustnicu a halušky. Po návratu k babičce byl Jindra na rozdíl ode mně ještě schopen do bazénu pro děti načerpat vodu ze studny.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

22. 7. 2012 22:40:29
Tento Váš týden mne pobavil. Třeba heslo na autě "Raději mrtvej, než druhej". Dneska jsem takové potkal asi tři. Také manželčina cenzura (to znám a nejsem sám) a zablokovaný mobil. Teda to spíš zaujalo než pobavilo, je to do mojí sbírky argumentů proti závislosti. Až nás jednou budou chtít marťani ovládnout, tak stačí vypnout elektřinu a počkat pár dnů. A že to není vůbec velký problém. Sbírka hodinek je parádní obsahem i nápadem. Kouknul jsem na celou, ale na komenty mám teď málo času. Oceňuji tu vůli, zachovat všechny kusy pro další generace. Já to držím u foťáků a hodinky jsem za celý život měl jen jedny (dárek) a ty jsem stejně nikdy nenosil, já to nesnáším. Kdysi jsem měl čas celkem přesně v hlavě a dnes už to není třeba. Kolem nás je stále někde na něčem přesný čas. Stavil jsem se u Vás rád.
21. 7. 2012 13:56:06
Pěkný týden a sbírka. Zajímavý nápad :)


next dayright arrow (0065) Sbírka hodinek III, na slovenské salaši a také v parlamentu - 7. 7. 2012