Life on Earth through the eyes of its inhabitans

left arrowprevious day next dayright arrow Cyklistický - 20. 6. 2021
photo

18. 6.Friday

photo

19. 6.Saturday

photo

20. 6.Sunday

photo

21. 6.Monday

photo

22. 6.Tuesday

photo

23. 6.Wednesday

photo

24. 6.Thursday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky Slovensky
1.Dnes mám deň sama pre seba. 2. Ráno sa prechádzam okolo nášho zámku. Máme to tam krásne. 3. Po obede vyrážam na cyklovýlet. Prvá občerstvovačka. :o). 4. Stále s úsmevom (a cyklosukňou, fakt skvelý vynález). 5. Druhá občerstvovačka :o). 6. Áno aj po 30km stále úsmev. 7. Sledujem na baťáku plavebnú komoru. Musím už konečne vytiahnuť moju kanoe. 8. Dorazila som k nám do vinohradu a tento tu na mňa bafol. 9. Večer si ešte dolievam vodu do ostrekovačov. Samozrejme ružová - for lady :o))). 1.Dnes mám deň sama pre seba. 2. Ráno sa prechádzam okolo nášho zámku. Máme to tam krásne. 3. Po obede vyrážam na cyklovýlet. Prvá občerstvovačka. :o). 4. Stále s úsmevom (a cyklosukňou, fakt skvelý vynález). 5. Druhá občerstvovačka :o). 6. Áno aj po 30km stále úsmev. 7. Sledujem na baťáku plavebnú komoru. Musím už konečne vytiahnuť moju kanoe. 8. Dorazila som k nám do vinohradu a tento tu na mňa bafol. 9. Večer si ešte dolievam vodu do ostrekovačov. Samozrejme ružová - for lady :o))).
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

7/20/2021 7:50:28 AM
Luky, tak nejak by ta hádanka mohla byť vyriešená :o), Díkes za pozretie. Ano, boli sme kúsok a je to strašné.A tu na moravsko-slovenskom pomedzí sú rodiny veľmi poprepletané a vôbec nevadí, že je tam rieka Morava. Určite bude dobre, ľudia su neskutoční a pomáhajú.
7/19/2021 7:43:49 PM
Ahoj Leni - nalov kocourovi rybičky na snídani a hlavně nezapomeň hodit dopisy!!! (?)...lodička? OMG...sukně 👍...trpaslík 😁...zámek 😲...5km je teda sakrakousíček...a i těch 5 km je myslím mmt těžkých na žití, určitě znáte lidi, co tam ztratili hodně :(


Tags more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow Cyklistický - 20. 6. 2021