Life on Earth through the eyes of its inhabitans

left arrowprevious day next dayright arrow Cyklistický - 19. 6. 2021
photo

18. 6.Friday

photo

19. 6.Saturday

photo

20. 6.Sunday

photo

21. 6.Monday

photo

22. 6.Tuesday

photo

23. 6.Wednesday

photo

24. 6.Thursday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky Slovensky
1. Som v Blave, pred sokolovňou tento krásavec. Ale nieje môj :o(. 2. Dnes nacvičujeme s vedúcimi sokolských jednôt novú skladbu. Mali sme s ňou vystupovať tento rok na Sokolskom zlete v Brne, ale covid. Tak máme rok trénovania naviac :o). 3. Sme v krásnej telocvični v Bratislave na Vinohradoch. 4. Ja tu architektúru milujem. 5. Po cvičení nám Milka ešte ukazuje nejaké detajly. 6. Po ceste domov sme sa zastavili na zmrzke. 7. Doma sa najem a fičím na bajk. Mám novú cyklosukňu. Je úžasná. Nič iné v lete na bajk nenosím. 8. Posilnila som sa. 9. Dnes slabých 50km ale aj to sa počíta. Mimochodom, videli ste už film Na značky!? Natáčal sa počas sokolského zletu v Prahe v 2018 a jednu z vedľajšej roly tam má naša slovenská autorka skladby (tá čo na foto č. 5 vysvetluje). 1. Som v Blave, pred sokolovňou tento krásavec. Ale nieje môj :o(. 2. Dnes nacvičujeme s vedúcimi sokolských jednôt novú skladbu. Mali sme s ňou vystupovať tento rok na Sokolskom zlete v Brne, ale covid. Tak máme rok trénovania naviac :o). 3. Sme v krásnej telocvični v Bratislave na Vinohradoch. 4. Ja tu architektúru milujem. 5. Po cvičení nám Milka ešte ukazuje nejaké detajly. 6. Po ceste domov sme sa zastavili na zmrzke. 7. Doma sa najem a fičím na bajk. Mám novú cyklosukňu. Je úžasná. Nič iné v lete na bajk nenosím. 8. Posilnila som sa. 9. Dnes slabých 50km ale aj to sa počíta. Mimochodom, videli ste už film Na značky!? Natáčal sa počas sokolského zletu v Prahe v 2018 a jednu z vedľajšej roly tam má naša slovenská autorka skladby (tá čo na foto č. 5 vysvetluje).
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

7/20/2021 7:50:28 AM
Luky, tak nejak by ta hádanka mohla byť vyriešená :o), Díkes za pozretie. Ano, boli sme kúsok a je to strašné.A tu na moravsko-slovenskom pomedzí sú rodiny veľmi poprepletané a vôbec nevadí, že je tam rieka Morava. Určite bude dobre, ľudia su neskutoční a pomáhajú.
7/19/2021 7:43:49 PM
Ahoj Leni - nalov kocourovi rybičky na snídani a hlavně nezapomeň hodit dopisy!!! (?)...lodička? OMG...sukně 👍...trpaslík 😁...zámek 😲...5km je teda sakrakousíček...a i těch 5 km je myslím mmt těžkých na žití, určitě znáte lidi, co tam ztratili hodně :(


Tags more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow Cyklistický - 19. 6. 2021