Život na planéte Zem očama jej obyvateľov

left arrowpredchádzajúci deň 93 Takový divný týden ,,bez 1dne - 8. 9. 2019
Zdieľať týždeň
photo

2. 9.Pondelok

photo

3. 9.Utorok

photo

4. 9.Streda

photo

5. 9.Štvrtok

photo

6. 9.Piatok

photo

7. 9.Sobota

photo

8. 9.Nedeľa


Set tohto užívateľa obsahuje popis dňa v inom jazyku, ako je jazyk stránky, ktorú teraz používáš.
Česky
Tááák už mě to nějak neba ráno tma večer brzy tma už jsme topily ..ségra zkouší co Bart udělá ale jak je dlouho nevidí tak blbne a musí do ohrady 4.kontrola druhá moje sestřička rostou rostou :-) 5.dvakrát se povedlo že se nalilo pivo přes víčko to nemá chybu....:-))))) 6.u mamky na okně to krásně kvete ,kontrola a krmení andulek a králíků a já se vidím a taky to vidím že mě to nějak nejde nemám co fotit koho fotit a zase mě přepadá taková ta nechuť a vyprdnout se na vše a hlavně doma ...čekám až přijde dodělat tu střechu už jen to dřevo a budeme dělat kuchyň konečně mám jí taky už retro tááák někdy až budu mít co fotit ..........
Komentáre

Musíte byť zaregistrovaný pre pridávanie príspevkov.

Prihlásenie Registrácia


9/23/2019 8:46:40 AM
Gratulace,přeji vše nej...a to focení Ti bude za pár dní chybět....foť.....ahoj.....
9/15/2019 2:31:35 PM
A ještě jednou přeji všecko nej, hlavně zdraví a spoustu dobrého, nejen světla, k focení a žití!:-)))😘
9/15/2019 2:29:28 PM
Jak není co fotit, Jani?? Vždyť máš kolem sebe tolik krásy a zajímavého:-) Třeba zrovna ta sklizeň brambor.. Kdo z města ohnul záda a sbíral?? Prášit se musí, to k tomu patří, guláš je prostě nejlepší odměna za práci:-) Nezoufej, úplně každý to tu zažil, že "neměl co fotit:-) Ale já občas zažívám spíš pocit, že nemám chuť něco fotit a To je horší, mívæm splíny, špatnou náladu... Postupem času jsem zjistila, že se z toho dá parádně "vyfotit" a foťák je "ventil":-)) Ty vezmi pesánky do zahrady a myslím, že bëhem pár minut musíš zapomenout na nudu, splín i nechuť k focení:-)
9/13/2019 12:40:26 PM
Pěkný týden..., dodatečně Ti přeju Jani všechno nejlepší a hlavně štěstí a zdraví... :-) Já si myslím, že máš co fotit..., ale taky znám ten pocit. ;-)


Tagy viac tagov

left arrowpredchádzajúci deň 93 Takový divný týden ,,bez 1dne - 8. 9. 2019