Life on Earth through the eyes of its inhabitans

left arrowprevious day next dayright arrow Totální restart a WoLáci v ZOO - 2. 9. 2013
photo

29. 8.Thursday

photo

30. 8.Friday

photo

31. 8.Saturday

photo

1. 9.Sunday

photo

2. 9.Monday

photo

3. 9.Tuesday

photo

4. 9.Wednesday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Ráno vstáváme brzy :-(. V práci mě čeká překvapení. Když ji firma miluje, tak není co řešit ! Oběd je tradičně skvělý. Nákup v Lidlu a doma mě čeká práce. Smontovat tento výrobek mi zabere desítky minut a docela se zpotím a ... zapomínam fotit. Škoda mohl by z toho být projekt (jako prasklé potrubí) :-). Vybírám fotky pro week a píší komentáře Evě, Šárce,... Skvělou dovolenkovou knihu půjčuji kolegovi z práce. Pozdě večer už mám i čas na dnes koupený časopis.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

12. 9. 2013 23:07:55
Ach jo, ty konce dovolených..Ty by měly nebejt:-)Ale čas je milosrdný, letí tak rychle, že takové to smutno rychle prchne taky a nastává ten normální prac. kolotoč:-)Sobota se povedla nám všem, snad se zas brzo někam všichni společně vydáme a něco si vyblejskneme, bylo to moc fajn:-)Jen tam chyběla ta usměvavá paní, co jí odešel jeden a přišel druhý mobilní telefon:-)Že ji tímto také zdravím, tarokovka je hezká a Lensbaby vypadá nadějně..Pro mně je to takový objektiv na zpestření, asi bych nedokázala nafotit celý týden jenom jím..Já si vždycky jen tak zakoketuju a zas ho schovám:-)Na pivko chodíte celkem pravidelně, to se mi líbí:-)Ahoj, Šárka..
12. 9. 2013 21:17:24
Já to taky teď zažil, sobota byla ještě "cestovací", ale začít fotit (domácí) neděli a upracované pondělí bylo pro mě hodně těžké.
12. 9. 2013 21:12:59
Martine, trefil jsi to naprosto přesně :-). "Rozfotil" jsem se zase až v neděli na chatě při procházce. Pěkné počasí, témat plno, že devět fotek bude málo až budu vybírat. Teď je stahuji do PC.
12. 9. 2013 20:50:49
u nás se říká "jedno dvě, slovy dvanáct". Fajn týden. Po dovolené naběhnout znovu do pracovního procesu je někdy těžké. Ale myslím, že těžší je začít fotit běžný týden po období, kdy je všechno nové a všechno zajímavé...
12. 9. 2013 15:58:32
Jo, ulice Závodní - asi netřeba komentáře :)) je fajn mít po dovolené ještě pár dní na oddych, o tom jsme se vlastně bavili :) sobota je supr, hned bych tam šla znovu - snad nám třeba ta Ema vyjde ještě letos? :) supr týden, těším se na další. Eva:)
12. 9. 2013 14:42:31
Pěkný týden! Líbí se mi úterý:-)
12. 9. 2013 13:39:46
Jak vidím ty kanóny, tak bych s váma v zoo byla za pěkně chudýho příbuznýho se svým rozflákaným kompaktem ... :D (navíc, teď nemůžu najít nabíječku, achjo).
12. 9. 2013 13:33:12
Jirko, sobotná lastovička na 2..:))).. O Fulghamovej knihe brat vyhlásil, že je jedna z najlepších, čo čítal..Škoda, že nie je aj dámska verzia pre dcéry..:)) Pekne zdokumentovaný podovolenkový reštart...
12. 9. 2013 10:03:46
Fajn week. Sobota opět z jiného pohledu a super ;)
9. 9. 2013 17:04:53
Už jsem se chtěl sbalit a vypadnout domů a teď vidím další ZOO week. Tak si ho ještě dám. Jsem zvědavý, jestli dá tu ZOO sobotu ještě někdo. Ale popořádku. Návrat z dovolené ... směs smutku z končícího volna a radosti, že to dobře dopadlo a shledání s blízkými ... Jo Závodní ... %@&*#^!!! Pátek na chatě je pohodový. A už je tu ta bezvadná sobota, fakt to bylo prima. Jo,Anička, má chodit včas, byla by na fotkách. :-) Máš tu pěknou paralelu sobotní osmičky se středeční trojkou. Vyšlo nám to, v neděli už bylo hnusně. Návrat do práce jsi zvládl, alespoň to tak vypadá. Pak už to půjde samo. Hm, ten oběd vypadá slušně. Taroky, jak já byl rád, že jsem nakonec na kole vyjel. To jsem ovšem udělal i dnes a teď tam prší a je mokro a mi se nechce ven. Ach jo. A blesk je fakt super. Nissin 866 mark II. Pátek ve středu, zase pohoda. My jsme si s Aničkou také ve středu udělali tak trochu pátek. :-) Jirko bezva, líbilo.


left arrowprevious daynext dayright arrow Totální restart a WoLáci v ZOO - 2. 9. 2013