Life on Earth through the eyes of its inhabitans

left arrowprevious day next dayright arrow Dlouhý víkend, oslavy a smutek - 21. 7. 2013
photo

18. 7.Thursday

photo

19. 7.Friday

photo

20. 7.Saturday

photo

21. 7.Sunday

photo

22. 7.Monday

photo

23. 7.Tuesday

photo

24. 7.Wednesday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Dnes je pro mě květinový den. Je nádherně, čtu včerejší noviny a foto časopisy, co jsem si vzal s sebou. To mě tak nažhaví, že obcházím zahradu a fotím vše, co mi příletí pod ruku :-). Po obědě dáme kafe, koukneme na fotky z Tater a jedeme domů. Tam nás čekají manželské etudy a mě pokračování čtení Černé Labutě. Kompakt hlasí: "Chyba karty" a já jsem na nervy! Karta nefunguje ani v notebooku :-(.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

31. 7. 2013 16:19:56
Hezký, i smutný týden zároveň. Upřímnou soustrast, Jirko. Určitě máte na Vlastu hezké vzpomínky a ty vám zůstanou. Zůstanou i krásné fotografie...z tohoto týdne třeba i sestavování vozíku. Držte se, mějte se. Š.
31. 7. 2013 11:31:25
Hezký, ač smutný týden. Bohudík, že to odnesla jen 8GB karta, mám občas strach ze ztráty u své 64GB (redundance jen pro prvních 8GB)
31. 7. 2013 11:11:52
Ahoj Jirko, každý odchod z tohoto sveta je ťažký, ale keby som mala šancu si vybrať, tak aby ma niekto blízky držal za ruku...Uprimnú sústrasť... Z obrázkov sa mi páči Ne/1, pobavila ma pi/8...Naučila som sa nové slovné spojenie- byť pod jednou penou...P.S.: Nádejných fotografov treba pochváliť a podporiť, aj ako dorast pre WOL..:))
29. 7. 2013 17:46:50
Jiří,děkuji za nahlédnutí na můj první ,"uspěchaný":-)týden, a milé přivítání:-)Jen doufám ,že se brzy dostatečně zorientuji:-))Zdravím ,Mirka
28. 7. 2013 21:32:44
No teď má od úterý pršet, tak chvíli počkám a pak určtě s rodiči pojedem letos už konečně na houby :) už se nemůžu dočkat! Jirko, holt jsou věci mezi nebem a zemí... a to, že tu zkušenost máte oba, to ještě umocňuje. Těším se na další týden! :)
28. 7. 2013 18:08:37
Díky všem. Zdeňku, teď jsem se vrátil z chaty. U Chýlka je už cesta spravená. Evi, fotky z hospody jsou ze stejného místa, ale v jiný den. K té kočce ještě jedna poznámka. Stejnou zkušenost udělala moje žena. Té se o ní zdálo ještě něž se s ní ráno potkala a měla úplně stejný pocit jako já. Naposled jsme to kotě viděli v pátek. Houby byly boží (všechno jsem sežral :-) ) a bez jedniného červa !
27. 7. 2013 10:27:22
K tomu není co dodat.:-(
27. 7. 2013 9:14:00
Týden opět vydařený, jen škoda toho konce týdne... přeji upřímnou soustrast, Jirko. Prostě to k životu patří... zrovna včera by měl narozeniny můj dědeček, který mi neustále chybí. Ale je to prostě fakt, který musí člověk přijmout a hledat v něm nějaký ten další smysl... a na reinkarnaci věřte.. ukázala se ještě číča? Čtvrteční 8 a páteční 9 musely být rozhodně pořízeny v jeden den! :D a houby teda rostou? já se jich nemůžu dočkat, ale myslela jsem si, že počasí nepřeje. Nebyly moc červivé? Příhodu s fotkami nezávidím, určitě to muselo být pomalu na infarkt (ještě v takovém počasí :)). Ale je fakt, že všude kolem nás jsou různí nezbední skřítkové jak píše Zdeněk. Jeden takový často řádívá u mé babičky,ta totiž pokaždé něco nemůže najít - ať už klíče či zlaté náušnice. Tentokrát se ale skřítek činil a náušnice narozdíl od klíčů nebyly k nalezení téměř půl roku! :D a jelikož by každý skřítek měl mít jméno,tak jsem pojmenovala i toho babiččiného. Jmenuje se Alzheimer :)) supr týden,Jirko!
27. 7. 2013 0:32:51
A s tím se nedá nic dělat, snad jen si dát panáka, pak sprdnout toho šikulu na chodbě (ale on stejně za nic nemůže, ale uleví to) a začít psát znovu. Všiml sis, že už to pak nikdy nenapíšeš stejně a jsi si jistý, že to předtím bylo lepší a vystižnější. :-) No k věci. Líbí se mi, že už jsi objevil kaligrafii WoL, kamínky jsou bezva. Pak úsměv Tvé ženy, i když právě v tomto týdnu ji bohužel zhořkne. Je to bída, ale je to život. Páteční osmička. :-) Celá sobota: léto s rodnou. A neděle. Uzávěra u Chýlka mi pije krev, to je moje cesta do práce a z práce. Teď se trápím, ještě že často jezdím na kole. Smutné úterý, dobře laděno do bw. Po každém člověku zůstane nějaká mezera. Houby, já myslel že v tomhle suchu nerostou. Jirko prima. Oslavy a smutek. Černá a bílá. Jin a jang. Hlava nebo orel, dvě strany mince.
27. 7. 2013 0:32:21
Jo, technika. To dělají takoví malí trpaslíci. Třeba píšu nějaký složitý text a mám už zvyk pravidelně ukládat. Ale ono právě jde o situaci, kdy mi volal některý z partnerů, že to teď hrozně spěchá a že zákazník už pění. Tak také spěchám a na to ukládání příliš nedbám (automatické nic neřeší, příliš časté zdržuje a stejně se další děj děje těsně před uložením). Trpaslík číhá na situaci, kdy už je toho napsáno opravdu hodně a já si to uvědomím, tak se chystám stisknout . Už mám stisknuto Ctrl a než stihnu S, tak na chodbě je šikovný řemeslník zkoušející, který jistič patří k tomu světlu, co se chystá spravit. Další trpaslík mu samozřejmě nakuká, že teď bude nejlepší zkusit ten, co vede k mému počítači. Jasně mám tam UPSku, ale u ni už vartuje další trpaslík a ten zajistí, že právě teď kapacita baterie klesne strmě dolů a já stisknu S do už černého displeje.


left arrowprevious daynext dayright arrow Dlouhý víkend, oslavy a smutek - 21. 7. 2013