Life on Earth through the eyes of its inhabitans

left arrowprevious day next dayright arrow ..širokouhlý, alebo poriadne horúci ... - 18. 6. 2013
photo

16. 6.Sunday

photo

17. 6.Monday

photo

18. 6.Tuesday

photo

19. 6.Wednesday

photo

20. 6.Thursday

photo

21. 6.Friday

photo

22. 6.Saturday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Slovensky
To by ani nebolo ráno,keby nebolo mojej obľúbenej levandule.Na raňajky si dám nektarinky a potom sa už chystám do práce.Do takejto práce sa chodí s radosťou.Dievčatá majú po celý deň čo robiť a v kuchyni je asi 50 stupňov.Doniesla som domov vyprať všetky utierky z kuchyne.Na slniečku budú suché veľmi rýchlo.Dala som si studenú sprchu a potom už len relaxujem pri knihe.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

30. 7. 2013 11:45:31
Zde dýchá rodinné prostředí a pohoda!Moc pěkné:-) Mirka
4. 7. 2013 17:41:40
Široký týden je pěkným týdnem. A ta vlasatá mokrá hlava je skvělá.
4. 7. 2013 11:29:54
Váš týden tak hezky plyne, v pěkném prostředí doma i na pracovišti, pod výtečnými snímky klidné vyprávění o životě jedné krásné ženy...zdálo by se, že nemůžete mít žádné problémy...ale...něco už o Vás vím...tak Vám držím palce! A úterní 8 je super!!
30. 6. 2013 23:03:17
Takto nějak by měl týden vypadat podle pravidel, alespoň to tam píšou. Myslím ale, že od doby napsání pravidel uteklo hodně vody a i autor by je dnes viděl jinak. Každopádně Vám to Štefi fotí i naširoko, Vy to prostě vidíte. Koukám že v Košicích nebylo chladněji než v Ostravě, no on je to vlastně kousek. Teď už máme zase stupňů a topíme, je to jako na houpačce. Levandule … a úterní osmička … já se řehtám jak houpací kůň. Hrabalovo pivo, ještě jsem neměl možnost ho ochutnat. Teď mne napadá, že když se popídím, tak to nebude žádný problém. Doufám, že je výborné jako celé dílo tohoto výjimečného člověka. Moc si toho na rekonvalescenci nenaplánujte, ten čas je vyhrazen uzdravování. :-))) Chicco na snídani … no to jsou jeho jistoty v tom božím světě … třeba že je ráno miska plná. :-) A o Samka se nebojte, tohle k cyklistice patří. To nešikovné maso musí prostě pryč. :-) Líbilo se mi tady, mějte se.


left arrowprevious daynext dayright arrow ..širokouhlý, alebo poriadne horúci ... - 18. 6. 2013