Life on Earth through the eyes of its inhabitans

next dayright arrow Další loučení... - 20. 4. 2021
Share week
photo

20. 4.Tuesday

photo

21. 4.Wednesday

photo

22. 4.Thursday

photo

23. 4.Friday

photo

24. 4.Saturday

photo

25. 4.Sunday

photo

26. 4.Monday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Vendulka chtěla za kamarádkou do města, tak jsem ji tam zavezl a sám jedu na návštěvu do bývalé práce na pokec. Počasí je dnes aprílové a chvíli svítí sluníčko a chvíli prší. Potom jsme chvíli doma a další procházka směr Žebětín, kde si Vendulka od kamarádky učitelky a fotografky půjčuje specifické boty, které potřebuje na natáčení hudebního videoklipu se školou populárního zpěvu. :) Na večeři máme rohlík. Rohlík po téměr 5 měsících bez pečiva. :) Byl výbornej.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

5. 5. 2021 17:56:45
Děkuji Zdeňku. Video je ode dneška již veřejné.: https://youtu.be/JzmKvVDsoSE
2. 5. 2021 10:03:15
Já tomu říkám odečítání ... naštěstí se také přičítá, vy jste toho důkazem … týden je navzdory tomu skvělý … čmeláka také několikrát denně pouštím ven, nějak se mu u nás líbí … je to úžasný tvor … nikoliv historkou, že podle aerodynamických zákonu nemůže létal a on to neví a létá (to je prostě hloupost, on létá jinak než letadla) … ale tím, že samička stráví zimu pod zemí a na jaře SAMA vytvoří vše potřebné pro stavbu nového hnízda a vznik nové populace … je to neuvěřitelný pracant … na tajný projekt se těším … bude někde video pro Brontosaura k vidění? … nepochybuji, že jsi ho vymazlil … Martine zdravím vás všechny, líbilo se mi u vás …
1. 5. 2021 18:39:21
Bezva...někdy přijde k chuti i ten rohlík...:-)


Tags more tags

next dayright arrow Další loučení... - 20. 4. 2021