Viaţa pe planeta Pământ văzută de locuitorii acesteia

left arrowprevious day Na shledanou Náčelníku - 31. 5. 2026
photo

25. 5.Luni

photo

26. 5.Marţi

photo

27. 5.Miercuri

photo

28. 5.Joi

photo

29. 5.Vineri

photo

30. 5.Sâmbătă

photo

31. 5.Duminică


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky English Slovensky
Úplněk mi dává zabrat a nemohu spát … na FB ráno vyběhla vzpomínka ze srazu na Skalinách … dnes vařím já … odnesu zásilky do boxu … dnešní výlet směřuje na Těrlickou přehradu … tuhle fotku tady Pepík pořídil 20.2.2026, kdy byl u vody naposledy … šel jsem vodě říct, že už nepřijde … ještě nějaké nákupy … a je tady konec tohoto smutného týdne. Procházím Pepíkovy týdny a vzpomínám, třeba na jeho komentář k mé fotce ve FR, ten den jsem se dozvěděl, že někdo takový existuje … vzpomínek je hromada, za všechny třeba jeho Shovívavá osmdesátka … já už pomalu plánoval, co uděláme s devadesátkou … jo, když člověk plánuje, Bůh se směje … Pepíku, kamaráde … na shledanou … Úplněk mi dává zabrat a nemohu spát … na FB ráno vyběhla vzpomínka ze srazu na Skalinách … dnes vařím já … odnesu zásilky do boxu … dnešní výlet směřuje na Těrlickou přehradu … tuhle fotku tady Pepík pořídil 20.2.2026, kdy byl u vody naposledy … šel jsem vodě říct, že už nepřijde … ještě nějaké nákupy … a je tady konec tohoto smutného týdne. Procházím Pepíkovy týdny a vzpomínám, třeba na jeho komentář k mé fotce ve FR, ten den jsem se dozvěděl, že někdo takový existuje … vzpomínek je hromada, za všechny třeba jeho Shovívavá osmdesátka … já už pomalu plánoval, co uděláme s devadesátkou … jo, když člověk plánuje, Bůh se směje … Pepíku, kamaráde … na shledanou … Úplněk mi dává zabrat a nemohu spát … na FB ráno vyběhla vzpomínka ze srazu na Skalinách … dnes vařím já … odnesu zásilky do boxu … dnešní výlet směřuje na Těrlickou přehradu … tuhle fotku tady Pepík pořídil 20.2.2026, kdy byl u vody naposledy … šel jsem vodě říct, že už nepřijde … ještě nějaké nákupy … a je tady konec tohoto smutného týdne. Procházím Pepíkovy týdny a vzpomínám, třeba na jeho komentář k mé fotce ve FR, ten den jsem se dozvěděl, že někdo takový existuje … vzpomínek je hromada, za všechny třeba jeho Shovívavá osmdesátka … já už pomalu plánoval, co uděláme s devadesátkou … jo, když člověk plánuje, Bůh se směje … Pepíku, kamaráde … na shledanou …
Comentarii

Trebuie să fii conectat ca să poţi adăuga comentariu

Accesare Înregistrare

6/19/2026 10:51:51 AM
Bylo to krásné rozloučení s náčelníkem.
6/10/2026 10:29:42 AM
Krásne ste sa s ním rozlúčili...
6/10/2026 9:59:21 AM
:-(
6/9/2026 2:19:16 PM
Posílám pozdrav.........
6/9/2026 12:13:31 PM
Je to hezký vidět, jak byl Pepa součástí "týmu" .... mrzí mě, že jsem nemohl přijet. :-(
6/4/2026 2:56:55 PM
A rozloučení to bylo vlastně pěkné...
6/2/2026 7:49:16 PM
Krásně jste se s náčelníkem rozloučili. Je mi smutno, ale zároveň jsem smířený s tím, co je a co přijde...
6/1/2026 10:29:52 AM
Krásně smutný týden. Nějak nám ti přátelé odcházejí. Dnes je to sedm let, co odešel Romek. Ale v našich myšlenkách jsou tady stále. Zdeňku opatruj se a vše dobré přeju.


Tag-uri more tags

left arrowprevious day Na shledanou Náčelníku - 31. 5. 2026