Viaţa pe planeta Pământ văzută de locuitorii acesteia

left arrowprevious day next dayright arrow Na shledanou Náčelníku - 30. 5. 2026
photo

25. 5.Luni

photo

26. 5.Marţi

photo

27. 5.Miercuri

photo

28. 5.Joi

photo

29. 5.Vineri

photo

30. 5.Sâmbătă

photo

31. 5.Duminică


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky English Slovensky
Úklid … dopolední pilule … jdu ven v dešti … s balíkem do boxu … poslední PFka od Pepíka, tahle stránka se k dnešnímu dešti hodí … čekáme až maminku napolohují … na vajíčko se těšila … večerní ´držba těla … úplněk … Úklid … dopolední pilule … jdu ven v dešti … s balíkem do boxu … poslední PFka od Pepíka, tahle stránka se k dnešnímu dešti hodí … čekáme až maminku napolohují … na vajíčko se těšila … večerní ´držba těla … úplněk … Úklid … dopolední pilule … jdu ven v dešti … s balíkem do boxu … poslední PFka od Pepíka, tahle stránka se k dnešnímu dešti hodí … čekáme až maminku napolohují … na vajíčko se těšila … večerní ´držba těla … úplněk …
Comentarii

Trebuie să fii conectat ca să poţi adăuga comentariu

Accesare Înregistrare

6/19/2026 10:51:51 AM
Bylo to krásné rozloučení s náčelníkem.
6/10/2026 10:29:42 AM
Krásne ste sa s ním rozlúčili...
6/10/2026 9:59:21 AM
:-(
6/9/2026 2:19:16 PM
Posílám pozdrav.........
6/9/2026 12:13:31 PM
Je to hezký vidět, jak byl Pepa součástí "týmu" .... mrzí mě, že jsem nemohl přijet. :-(
6/4/2026 2:56:55 PM
A rozloučení to bylo vlastně pěkné...
6/2/2026 7:49:16 PM
Krásně jste se s náčelníkem rozloučili. Je mi smutno, ale zároveň jsem smířený s tím, co je a co přijde...
6/1/2026 10:29:52 AM
Krásně smutný týden. Nějak nám ti přátelé odcházejí. Dnes je to sedm let, co odešel Romek. Ale v našich myšlenkách jsou tady stále. Zdeňku opatruj se a vše dobré přeju.


Tag-uri more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow Na shledanou Náčelníku - 30. 5. 2026