Life on Earth through the eyes of its inhabitans

next dayright arrow 2 YOL ... zatím poslední ... - 24. 5. 2013
Share week
photo

24. 5.Friday

photo

25. 5.Saturday

photo

26. 5.Sunday

photo

27. 5.Monday

photo

28. 5.Tuesday

photo

29. 5.Wednesday

photo

30. 5.Thursday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
tak mám splněn druhý cíl ... 2 YOL v jednom kuse (prvotní cíl byl jeden rok v celku) ... tenhle týden jsem dokončil se zaťatými zuby ... mám pocit, že už jsem úplně všechno vyfotil a nemám už co dál vystavovat ... je to asi jen únava ... děkuji všem na WOL, autorům i přispěvatelům, díky nimž jsem to dotáhl tak daleko ... jo a v rámci terapie, kterou mi naordinoval Dr.Kamrla nabízím tykání všem, kdo ho přijmou ... :) ahoj ...
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

17. 6. 2013 14:03:43
Gratuluji a držím palce. Ale jak tak trochu znám lidskou psychiku, 2 roky je hodně dlouhá doba na to, aby Ti v ruce něco nechybělo, když půjdeš kamkoliv... Přece jen, pavlovovi reflexy... "odcházím z domu: klíče, peníze, doklady... ještě něco? jasně, foťák" :)
10. 6. 2013 13:29:26
Jirko, já teda budu tykat, ať je nabídka využita. Předem Ti gratuluji. Jako vždy, Zdeněk všechno skvěle sepsal a tak mi nezbývá než souhlasit. Rozhodně ty 2 roky stojí za to a je na co koukat. Doufám, že se tady občas nějaký Tvůj týden objeví. Myslím si, že to člověka po takové době zase stejně přitáhne zpět, aspoň jednou za čas. Měj se a ať se Ti daří :) Ještě jednou gratuluji.
10. 6. 2013 12:31:38
Gratuluji, určitě se ještě zastavím a dopíšu.
10. 6. 2013 12:08:56
Jirko moc Ti gratuluji a obdivuji. Dva roky v jednom zátahu, důsledně ve čtverci a ve vynikající kvalitě. Moc dobrý výkon. Únava je pochopitelná, to se netýká jen fotografování. Když člověk nežije jen tak stereotypně ze setrvačnosti a pořád něco tvoří, tak se to občas dostaví. Taková nechuť i k činnostem jinak oblíbeným a zajímavým. Jsem rád, že moje terapie dopadla na úrodnou půdu, pobavil jsi mne. :-)) Ostatně skromnost není ve Tvém případě na místě, to co tady předvádíš je nepřehlédnutelné. Jak tak popisuješ, jak je tento týden udělaný z posledních sil, představuji si Tě jako na nedělní šestce, je to výborná nedělní relaxovka. Ten život kočičí, to je něco. Ještě mne zaujala nedělní devítka, kdysi jsem měl přes půl pokoje TT železnici a tohle vypadá jako kousek z něčeho podobného. A vybavilo se mi Tučného Nádraží. Líbilo se mi to a zase se ukaž, určitě jsi ještě všechno nevyfotil. :-)


Tags more tags

next dayright arrow 2 YOL ... zatím poslední ... - 24. 5. 2013