Life on Earth through the eyes of its inhabitans

left arrowprevious day next dayright arrow (0087) Bezpalcovou v plavkách bych v zimě na billboardy nedával - 12. 12. 2012
photo

8. 12.Saturday

photo

9. 12.Sunday

photo

10. 12.Monday

photo

11. 12.Tuesday

photo

12. 12.Wednesday

photo

13. 12.Thursday

photo

14. 12.Friday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Ráno jsem úspěšně prošel kontrolou u kardiologa, ale při zpáteční cestě jsem měl pocit, že mě trefí šlak. Cesta z Butovic na Smíchov při stupni provozu 4 až 5 trvala věčnost. Pravda, mě jsem dost času na focení, vybral jsem cestáře v Radlicích, moji známou Bezpalcovou na billboardu a Nevinnou vinárnu. Na sekretariátě na mě děvčata neměla čas, jen koukala do monitorů, a tak jsem si nikomu nemohl postěžovat. Následovalo focení generálního ředitele plk. Ing. Ryby k vánočním prezentacím a hospoda. Dnes za účasti současných i bývalých prnacovníků časopisu Policista. Za dámy zmiňuji šéfredaktorku Mariku Vitnerovou (na posledním snímku mi věnovala vánoční kukuč) a Evu Brožovou, bývalou mluvčí pražské policie, za pány pak Viktorína Šulce (scénárista, dramaturg, publicista a spisovatel, píše především literaturu faktu a krimipovídky) a Přemysla Lišku (významný odborník píšící knihy o kriminalistice a balistice). Na šestce je prodejna španělských potravin, kam určitě ještě někdy zajdu.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

30. 12. 2012 0:27:05
štvrtková sedmička je super, a to piatkové želé by som vám z fleku zjedla, rybičky vám nechám, tie ja nerada... :-)
30. 12. 2012 0:01:46
Bezpalcová mi jako jméno přišla divná, ale teď jsem se kouknul, že jich je v ČR 185, což je víc než dvojnásobně víc než Kamrlových (82). Člověk se každý den dozví něco nového. Třeba že Špačků je 3724 a Špačkových 3928. :-) Mikuláši a čerti jsou super a ještě víc super je ten uherák. Až to půjde otoč se :-)) Já začal používat navigaci letos v létě, mám v ní Denisu a poznal jsem s ní kuse světa. Kudy ona už mne provedla, asi je napíchnutá nějakou rafinerii. Asi se vrátím ke skautským návykům. Generální Ryba, to se určitě dá nějak vtipně použít na PFku. Pohřeb to je na prd, ale “c'est la vie“. Nebe na čtvrteční sedmičce, to Vám fakt jde. Závěrečný televizní program schvaluji, tohle mám také moc rád. Františku, prima týden a přejí vše dobré v novém roce.
25. 12. 2012 22:43:09
Šárko, moc Vám děkuji a zároveň se omlouvám za mystifikaci, které jsem se dopustil Teď na fotky nahlédla moje žena a opravila mě, že modelka se nejmenuje Půlpalcová, ale Bezpalcová. Přeji Vám také všechno NEJ, v životě rodinném, pracovním a fotografickém!
25. 12. 2012 15:52:47
Výborný týden, hlavně výborně zaznamenaný..Půlpalcová se musí spokojeně tvářit navzdory všemu, co se okolo ní děje, protože honorář byl jistě tučný:-))Mě se bilboardy nelíbí vůbec, hlavně u silnic..Moc se mi líbil Váš opožděný Mikuláš..Inu lepší později, než vůbec:-))Pěkné pohodové sváteční chvíle, hodně zdraví a radosti do nového roku přeje Šárka..


left arrowprevious daynext dayright arrow (0087) Bezpalcovou v plavkách bych v zimě na billboardy nedával - 12. 12. 2012