Life on Earth through the eyes of its inhabitans

next dayright arrow Do bot mi teče voda, do duše záře hvězd - 31. 10. 2012
Share week
photo

31. 10.Wednesday

photo

1. 11.Thursday

photo

2. 11.Friday

photo

3. 11.Saturday

photo

4. 11.Sunday

photo

5. 11.Monday

photo

6. 11.Tuesday


It's what you carry within us. Shred our selves, it's everywhere, in our walking, in our listening, in the way how we perceive flavor. In what we do and what we should do. How do we do that and for whom. It is not wrong to be proud of yourself and a take care of yourself little bit selfish. You will find a place and things, plots and people, where you are by your own and even then nothing is important. Suddenly you know what you want for yourself and you try to get it .... This welcome you at another piece of my complicated self that was found. Found in the piano studio and strings sound, found under the statue of Sir Henry with dirty hands from charcoal. Found in the street full of people, in the street where the white clown shines and resists wind. Found itself and wants to stay like that. And why here and now? Because there is no one with me. This is why it is born from selfishness - just take care of your self.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

11/18/2012 5:13:52 PM
Zdá se Yvet, že si to opravdu užíváte. Já Vám myslím už před časem psal, že možnost poznání světa cestováním je lepší než sebelepší škola. A zdá se, že jste snad opravdu z těch vyvolených, kteří si na ten neviditelný tep života kolem nás dovedou sáhnout a ucítit ho. Jen nenechte prosím to Vaše dychtivé já zabloudit v tom úžasném labyrintu života a uhořet z přemíry pocitů a objevů. Ono se Vám to ještě teď asi nezdá, ale je to jako s podzimním ohníčkem v lese. Když ho pořád nepřikrmujete, tak vyhasne a když přiložíte moc, tak spálí všechno kolem sebe. Myslím, že jste na nejlepší cestě, už jen proto uvědomění, že nikdy nic nekončí. Snad jen vesmír, ale na jeho konci je zase restaurace, kde tuhle úžasnou podívanou pozorují ti, co na to mají. Ne penězi, ti stejně nic neuvidí, ale ti bohatí duchem a fantazií, tak jako třeba Tulák po hvězdách. Možná, že to proběhlo hlavou i té holčičce, co by chtěla malovat jako Vy. Jen ještě neví proč. Ale možná je také na nejlepší cestě. Mějte se.
11/14/2012 6:52:55 PM
Ahojtee, moji milý češi:)) Jsem ráda, že jse se na chvíli přenesli do jiné země, zas se podívat, jak si tu žiju. Děkuju za slova, jsem ráda, potěšila mne. Mám jedno překvapení, asi přibude na WOL nový člen až z brazílie:))
11/14/2012 1:17:21 PM
Nádhera, nádhera, nádhera!!!!!!!!!!Víc slov netřeba:)
11/13/2012 10:56:08 PM
Jo, tak tohle je velká paráda, včetně popisků :) Závidím Vám to kreslení, já jsem na to strašně levej a mrzí mě to. Užívejte si Anglie, rozhodně jsme si nemohli přát lepšího dokumentaristu :)
11/13/2012 8:40:44 PM
Přesně na takové ingliš weeky jsem se u vás těšila :) je to super a krásně kreslíte!
11/13/2012 8:35:06 PM
Yvet, je to nádherné..Kompletně úžasná sonda nejen do života v Anglii, do Vašich dnů, ale i do Vaší duše..Máte takové to filozofično, které u většiny lidí Vašeho věku těžko ještě hledati:-)A v celku s barevným vyladěním fotograficky zajímavého provedení je to moc povedené..Přeju do duše jen to dobré a dobré světlo, nejen k focení, ale i na Vaši cestu..Ať už zamíříte kamkoli a nebo děláte cokoli..Mimochodem, taky bych chtěla malovat jako ona:-))Mějte se, Šárka..
11/13/2012 1:16:42 PM
bezva a ještě lepší....krom kreslení,focení vládnete skvěle i slovem...cítím z toho takovou filosofickou melancholii...úžasné
11/13/2012 9:57:42 AM
Pěkné kresby i celý týden.


Tags more tags

next dayright arrow Do bot mi teče voda, do duše záře hvězd - 31. 10. 2012