Life on Earth through the eyes of its inhabitans

next dayright arrow Už se to blíží - 27. 8. 2012
Share week
photo

27. 8.Monday

photo

28. 8.Tuesday

photo

29. 8.Wednesday

photo

30. 8.Thursday

photo

31. 8.Friday

photo

1. 9.Saturday

photo

2. 9.Sunday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Jednou za čas čtvercovka, no ne?:) Vítám Vás. Líně přejdu nudné ráno, upravuju fotky a potom do večera Verčou. Oznámit jí, že je to stoprocentní. Že trávím v Česku poslední dny. A za Tomem, zrovna něco kutí:) Aduša je bláznivec, utápí se v hromadě pěny. Taky jsem bláznivec. Řítím se tam, kde neívm co jest. Do tmy, do otevřené budoucnosti. Až na to, že tma, to je taková malá velká nekonečnost čehosi, co si každý dokážeme představit. Já si teď svůj život v England nedokážu představit vůbec.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

9/9/2012 12:53:42 PM
Milé dámy, děkuji za návštěvu a podpori v mém cestování.) Jsem na to sama zvědavá, ale tsrašně se těším. Tak doufám, že se občas přijdete kouknout i na anglické týdny :)
9/9/2012 11:09:27 AM
Jéé, Portmoneum: )...a pokud dobře čtu, chystáte se "na zkušenou" do Anglie! Přeji hodně zajímavých zkušeností a pak i šťastný návrat; )
9/8/2012 9:31:01 PM
Cítím to napětí, ten neklid..Trošku zmatek, co nezapomenout, co zabalit, co vyzjišťovat, co nejvíce se na "To" připravit:-))Moc se mi líbí Vaše filozofování nad životem, je v tom kus pravdy..O životě..Nu, Londýne, těš se, naše Yvetka už se chystá a já už se moc těším, jak Londýn uvidí:-)Yvet, hodně štěstí, šťastnou cestu a nezapomeňte, budeme a jsme s Vámi:-)))Šárka..


Tags more tags

next dayright arrow Už se to blíží - 27. 8. 2012