Life on Earth through the eyes of its inhabitans

left arrowprevious day next dayright arrow (0072) Ochlazuje se, prší, konec prázdnin - 26. 8. 2012
photo

25. 8.Saturday

photo

26. 8.Sunday

photo

27. 8.Monday

photo

28. 8.Tuesday

photo

29. 8.Wednesday

photo

30. 8.Thursday

photo

31. 8.Friday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Do dnešní, řekněme moderní doby, jsem si odpoledne na CS Filmu pustil historické drama Proti všem, které vyvrcholilo vítěznou bitvou husitů na Vítkově. Během dopoledne, v reálu, jsem z jedoucího auta zachytil zbraslavský činžák, dopravní omezení na silnici v Podolí a pak na parkovišti u plovárny rozbité brýle. Kdyby se husité i jejich protivníci přenesli do dnešní doby, určitě by se divili i jezdícím schodům v obchodním centru Nový Smíchov a černým postavám rodiny namalovaným na zdi v podzemních garážích. Možná by s podivem koukali i na okenní žaluzie a sedmimístného nissana (za kterého mi mává žen). Kdo ví? Kdo ví, co by říkali našemu současnému česko-německo-euro-celosvětovému soužití... Například tento Nissan jako japonské auto je montované ve Španělsku a má světlomety Made in India.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

9/6/2012 6:53:55 PM
Koniec prázdnin som celkom privítala, čo samozrejme neteší môjho syna.Páči sa mi Váš pohľad na život okolo nás :)
9/3/2012 6:34:25 PM
Tentokráte na mně zapůsobily zejména ony rozbité brýle.Úplně stzejně dopadly dědovy brýle, které nedávno ztratil při práci..Tak mi to nějak připomnělo konec prázdnin u nás na horách..Také fotka z podzemních garáží se mi líbí..Ještě se musím mrknout znovu, je tu spoustu zajímavých a pěkných fotek:-)Zdravím, Šárka..


left arrowprevious daynext dayright arrow (0072) Ochlazuje se, prší, konec prázdnin - 26. 8. 2012