Life on Earth through the eyes of its inhabitans

left arrowprevious day next dayright arrow 86 Všichni doma .... - 17. 7. 2019
Share week
photo

15. 7.Monday

photo

16. 7.Tuesday

photo

17. 7.Wednesday

photo

18. 7.Thursday

photo

19. 7.Friday

photo

20. 7.Saturday

photo

21. 7.Sunday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Dnes mi bylo sděleno že se bude dělat nová střecha tak jedem na průzkum na materiál a nabídky jo tam byl pán a ptá se mi proč to fotím ,jen jsem se pousmála a snažím se mu vysvětlit ,,víte já jsem v takovém projektu Week of Life a překvapil mě on to zná no fajn :-)2. ještě pro barvy samozřejmě na traktor moje firma jak mě se stýská a já se zabývám stravováním no nevím jestli dělám dobře Barvy laky ,foto kino , drogérie ,pracovní oděvy to byl můj život ♥ moc se mi stýská ahoj holky.. 3.jedeme nakoupit 4. Brniště tam je krůtí svět a taky jsou tam krásné sochy a skály ale to někdy příště slíbila jsem Sábě že to projdeme 5.Don 14roků ale drží se 6.7.mamka bydlí u pískovny tam pracoval můj manžel a po těch pásech se naběhal při údržbě 8.mamka /moje tchýně/byla u kadeřnice je to kočka v 91 let
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

7/27/2019 7:18:43 AM
Pepíku když je sem poslaly tak jsem ještě nebyla na světě.V roce 1950 se objevila mandelinka bramborová a příslušníci SNB kontrolovali, kdo nebezpečí amerického brouka podceňoval. Příčina toho, že v roce 1954 byly bramborové poros ty zaplaveny mandelinkou bramborovou, byla pro československou komunistickou vládu jasná: „Mandelinku na území Československa dopravila letadla americké zpravodajské služby CIA, aby rozvrátila zásobování obyvatelstva!“ Pepo ty jsi náčelník ♥
7/26/2019 9:38:45 PM
Jano, co Ty toho semeleš, to je neuvěřitelný, já pak nevím co říct...ale každopádně se mi líbí ten traktor a ten brouk, co žere brambory a poslali nám ho imperialisti z Ameriky, letadlem...vzpomínáš?...:-)
7/24/2019 9:13:56 AM
Taky jsme "všichni doma" a docela si to užívám:-) Bart bude krásný pesan, toho Vám, Jani, budou všichni závidět!:-) Dovča Tě mrzet nemusí, vždyť pojedeš třeba příští rok:-) Dokud žijeme, máš na ni čas:-))) A máš holky - ségry, je fajn, že nejsi sama...Zdravím moc pozdrav i tu čupr babinku, sluší jí to!


Tags more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow 86 Všichni doma .... - 17. 7. 2019