Life on Earth through the eyes of its inhabitans

next dayright arrow Jsme přesně tam, kde máme být. LXXIII. - 24. 7. 2017
Share week
photo

24. 7.Monday

photo

25. 7.Tuesday

photo

26. 7.Wednesday

photo

27. 7.Thursday

photo

28. 7.Friday

photo

29. 7.Saturday

photo

30. 7.Sunday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Přespání v posteli a se stropem nad hlavou je poněkud neobvyklé, stejně jako moje oteklá noha. Ale symetrie kazí fantazii, já to říkám pořád. Jedeme na návštěvu za babičkou a dědou, sotva to odskáču z parkoviště před vchod. Tam nalézám pohozené lego, tak si aspoň na chvilku zavzpomínám na dětství. Moje vzpomínání pokračuje i dál, protože tenhle výhled mě jako malou fascinoval a vlastně fascinuje do teď. Babi s dědou se mají v rámci možností dobře, všechno v pořádku, jen já jsem po práškách na alergii kvůli té oteklé noze dost oblbnutá, takže se mnou není úplně řeč. Cestou na chatu se stavujeme pro pizzu. Večer je pak dost jednoduchý - čtu si, snažím ulevovat oteklé noze, bránit se přívalu jídla od tety a taťka se mezi tím našel novou hračku.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Register

11. 8. 2017 10:48:10
Já jsem si ho zamilovala už jenom díky jeho životu a jeho tvorba to zatím jen podporuje :-) Většinou ovlivňují nejpodstatněji náš život maličkosti a je jen na nás, jak se s tím vypořádáme. Já se místo plahočení na kole mohla válet a odpočívat, takže bylo snadné najít pozitiva :D
11. 8. 2017 10:29:48
Miluji Čapka, jakož i jiné české autory, čeština je opravdu nádherný jazyk:-) I maličká včelka může ovlivnit dost podstatně náš život:-) Ale zas díky té patálii vzniklo spoustu fotek, které by jinak možná ani nebyly.. Nejvíc mě baví spící strýček s pejskem:-)


Tags more tags

next dayright arrow Jsme přesně tam, kde máme být. LXXIII. - 24. 7. 2017