Life on Earth through the eyes of its inhabitans

left arrowprevious day next dayright arrow EOS M a IWS - 17. 5. 2014
photo

15. 5.Thursday

photo

16. 5.Friday

photo

17. 5.Saturday

photo

18. 5.Sunday

photo

19. 5.Monday

photo

20. 5.Tuesday

photo

21. 5.Wednesday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Nastal den "D". Těšil jsem se jako malý kluk a nebyl jsem zklamán. Jedu tramvají a zbytek dojdu pešky a Maxovýma, kteří na mě mávají z hotelu. Postupně přicházejí ostatní,až nás je dvacet. (1) Grupa mocnego udeřeňja zo Slovenska. Seznamuji se Lukášem Hartmanem a Marianem Gavlákem a je mi s nima dobře. Zdeněk vše zařídí a jdeme na prohlídku, kterou jsem už absolvoval v sprnu. Nevadí, budu mít víc času fotit (nebudu :-) ). Detailně vše popsal Zdenek Kamrla v reportu . (3) Lukáš Hartman. (4) Naše pečovatelky :-). (5) Tak to jsme my !!! (6) Náš velký guru WoL povstal a pronesl řeč a ... bavili jsme se všichni skvěle :-). Neumím to vyjádřit slovy, ale cítil jsem se neuvěřitelně. Už jsem to zažil, včera a při mém prvním setkání se Zdeňkem Kamrlou. Jsme tak jiní a stejní :-). Dnes jsem přidal fotky s LB. Snad se Oli nezlobíš. A ty Františkovy oči. Na závěr fotku, kterou nikdo nemá, rodina Lisníkovic.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

6/4/2014 12:22:57 AM
Červená stena v stredu je perfektné pozadie, páči sa mi aj before party pred IWS (hlavne tá slečna v klobúku na 8čke). IWS musel byť super, škoda, že som nemohol prísť a spoznať vás osobne, momentálne mám už aj 2. osmičku von, tak snáď na druhý ročník mi do toho nič nevojde a stretneme sa :)
5/30/2014 12:36:44 PM
Díky všem za návštěvu a nejen za tu na webu :-). Noli, krásnou Helenu jsem pozdravil, byla ráda :-). A ten NP mě mrzí, já hlupák starý hlava děravá, ... :-). Už jsem se začetl do těch Tvých. Serie článků o Romech a natáčení dokumentu je velmi zajimavá.
5/28/2014 9:26:20 AM
Jej, ďalši ostravský workšopový week. Jirko, pekné to máš. Som rada, že som ťa spoznala.
5/27/2014 11:52:49 PM
Ten utečený pátek mě hodně mrzí...snad to nebyla poslední šance na setkání u pivka ;)
5/27/2014 10:30:37 PM
Jsem rád, že jsem Tě Jirko, poznal osobně. V pátek a sobotu, při setkání woláků, byla úžasná pohoda. S fotek, na kterých jsem zachycený se Šárkou a s děckama mám radost, takové nemáme ani my. Týden je hodně zajímavý a hodně dobře nafocený, těším se na další!
5/27/2014 10:09:16 PM
Super týden, spousta nádherných fotek, ten ostravský workshop mě mrzel, ale potřebovala jsem být jinde, tak třeba příště, každopádně ze všech fotografií tohoto týdne sálá radost a pohoda, tak snad je to i krev do vašich fotografických žil a můžeme se těšit na další a další týdny :-). Š.
5/25/2014 11:54:58 PM
...jo takhle. Vy jste se scházeli už v pátek?? So5... jako bych to už někde viděl :D
1.2% navíc? To jsem zažil v Asii, ale u nás?
...já tušil, že si jen vyhrožoval s tou pauzou :) A když už sis pořídil to nové zaznamenávací oko, tak jej snad hned neodložíš. Líbilo!!
5/25/2014 12:50:43 PM
:-)
5/23/2014 10:50:25 PM
Ahoj Jirko, aj ja som Ťa rada spoznala "naživo"..:)) Vidím, že mám resty, v Tvojom minulom som nestihla pridať koment- pre mňa je naj dymiaci dedo Peter v protisvetle, šantiaca vnučka, krásne oblohy a i. V tomto jasne vedie pia a so, vidím, že kopu fotiek máme podobných...uvidím, čo zostane mne, keďže budem posledná...Áno, Zdeněk dážď objednal a zabudol čarovné slovíčko na jeho vypnutie..:)) Na pi/3 máme rozostupy presné ako na spartakiáde, redkvičková ma pobavila...Chvíľu mi trvalo, kým mi doplo, čo robím na so/2- vraciam Z.K. handričku, ktorou som si utrela premočený objektív...Ne/4, Po/9 a Str/8 sú super...Maj sa, pozdrav krásnu Helenu a zabudnutý NP snáď niekedy nabudúce, možno, keď pôjdete cez BA...:))
5/23/2014 12:38:16 PM
Pá 9 jenom bych upřesnil, že dnes už je nový den:-). Ten nový mazlík ti pěkně fotí, rád jsem tě viděl.:-)
5/22/2014 9:23:48 PM
Další skvělá reportáž z IWS - pokaždé když se na to dívám, vidím to trochu jinýma očima a vždy se mi vrátí kousek té úžasné nálady. Super neděle a st8 - bombónek pro cyklistu. Prima týden.
5/22/2014 9:15:11 PM
A je tady další IWSko … paráda, hned to půjdu přidat do seznamu. Hm hrátky s administrativou … až budu mít více času … zatím od IWS spím tři hodiny denně … a teď mám za sebou 109 km na kole při honbě za Dr.Maxem, to jsem zvědavý jak dlouho dnes vydržím. Když vidím to upršené počasí, tak je mi trochu šoufl … a od pondělí je krásně … Pátek byl skvělý, pětku neprozradím a ta sedmička … jsem chameleon, těším mne. :-)))) Lisníci v akci … nojo už je po desáté. Sobota ... znovu velký dík všem za tu náladu navzdory okolnostem. Moc jsem si to užil. Pětka vyšla dobře … super. A šestka … no toto. Já si to triko vzal jako překvapení, ale ta kosa mi nedovolila se svléknout a tak jsem na něho zapomněl. A u Hobita mne samotného překvapilo. LB valí a Františkovy oči jsou skvělé. A Lisníci. Také zbytek týdne, červený list, s těma potvorama v Alfě také občas bojuji, setkání týmu, Eda Pašek, na časosběr jsem zvědavý … Jirko super.


left arrowprevious daynext dayright arrow EOS M a IWS - 17. 5. 2014