Life on Earth through the eyes of its inhabitans

left arrowprevious day next dayright arrow 127/23 Say Goodbye - 1. 3. 2014
photo

27. 2.Thursday

photo

28. 2.Friday

photo

1. 3.Saturday

photo

2. 3.Sunday

photo

3. 3.Monday

photo

4. 3.Tuesday

photo

5. 3.Wednesday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Jedeme se Zdendem na výlet na jih Moravy. Chtěli jsme vyfotit východ slunce, což se nám moc nepovedlo (holt, měli jsme vstát dřív), tak aspoň fotím okolí rybníka u Pohořelic. Pak jedeme do jedné vesničky pro Zdendovy rodiče, kteří tam pařili z pátku na sobotu a zastavujeme se ještě v Mikulčicích. Ty jsou známé archeologickými vykopávkami a hlavně je zde pozůstatek velkého hradiště. Je nádherné počasí, ale na focení je moc ostré slunko. Došli jsem až k řece Moravě, která rozděluje ČR se Slovenskem. Ještě kafe v Hustopečích a jedeme domů:)
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

21. 3. 2014 14:13:03
Super, tak jak budeme mít volný víkend, určitě se ozvu:) To se budu muset na kostelík mrknout!
21. 3. 2014 13:20:11
Jej, Lido, kludne pridi. Vobec neni problem :o). Spravime si vylet a pokecame ;o).Zober aj Zdenka. Az nebudes vediet co si zacat a budes mat volno, kludne pisni na email ;o). A vies, ze ten kostolik je este z cias Velkej Moravy? A cez Moravu sa v tých miestach bude stavat most pre pesich a cyklistov ;o)
21. 3. 2014 11:02:07
Lenko, tak na to nemám co říct, snad jen, že jsem měla offline mapu čr a netušila jsem, že hned za řekou je Holíč! Takže se omluvám! Ale říkali jsme si, co tam je za vesničku s pěkným kostelíkem:) Ten les okolo Mikulčic je opravdu kouzelný, jen kdyby tam bylo víc vody, letos je to opravdu docela krize.. Jj pořád fotím pro noviny, je to naprosto skvělá zkušenost. Třeba minulý týden jsem fotila na ústavu antropologie speciální skenovací techniku obličeje. Používá se to třeba při forenzním vyšetřování atd. Napadlo mě, že když už teda vím, kde bydlíš, mohla bych si k vám udělat výlet :D
19. 3. 2014 9:19:15
Lído, Coffee je mi ľúto, ale asi už bol jej čas. A teraz to chce chviľku čas pre teba, aby si to vstrebala ;o). Ale máš určite okolo seba iné dobré duše, ktorým dávaš svoju lásku :o). Lído, pozerám week a zisťujem, že si bola v Mikulčiciach. A vieš čo je na druhej strane Moravy, ktorú máš vyfotenú? No predsa Holíč. Lído, ani si nedala vedieť, mohli sme pokecať. Inak do Mikulčic som chodievala korčulovať, teraz už som objavila síce lepšie trasy bez aút, ale tu som začínala. V okolí muzea je veľmi krásne na jar, všetko tam kvitne a na lúkach a v lese je príjemne. Jo a v lese sa dobre fotia šneci :o). Ale späť k weeku. Vidím, že ťa univerzitné noviny stále zamestnávajú, a furt niekoho fotíš. Musela to byť zaujímavá skúsenosť fotiť tú sympatickú študentku. Sa zase budem tešiť na nové fotečky. Maj sa ;o)
17. 3. 2014 22:43:36
Ahoj, Oli díky za pěkná slova:) Už jsem se přes to přenesla, i když jsem se k tomuto dni musela zase vracet, když jsem sem dávala fotky a psala komentáře.. Míšo, Inferno dobrý, líbila se mi samozřejmě ta část s Florencií, protože jsem tam byla, ale Brown je spíš taková oddechová četba. I když líbilo se mi to víc, než Šifra, to je pravda..Díky za návštěvu:)
17. 3. 2014 11:31:48
Lily, viem, že to chce čas, a viem, že na Coffee nikdy nezabudneš... Hoci som ju nepoznala osobne, štvr. 1-3 ma dojali k slzám...Ale tiež viem, že asi málokde by jej bolo tak dobre, ako s Tebou...
15. 3. 2014 19:18:08
jak se ti líbilo Inferno? Já ho taky četla ;)
15. 3. 2014 19:13:21
So1 St3 jsou parádní


Tags more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow 127/23 Say Goodbye - 1. 3. 2014