Life on Earth through the eyes of its inhabitans

next dayright arrow (0147) Velký den Haničky jako klavíristky a nový ministr u hasičů - 1. 2. 2014
photo

1. 2.Saturday

photo

2. 2.Sunday

photo

3. 2.Monday

photo

4. 2.Tuesday

photo

5. 2.Wednesday

photo

6. 2.Thursday

photo

7. 2.Friday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Návštěva u mladých znamená hrát si. S elektrickou stavebnicí, s tučňáky anebo s tabletem. Hanička mi namalovala obrázek s nissanem na našich společných cestách a mě to dojalo :-) Kája vedle Oldy má svatozář a všem se to líbilo. Ondra přišel ukázat kalendář s lodí, který dostala Hanička v nějaké meziškolské soutěži. Jo, a to ranní koupání jsem samozřejmě k celému dni patřičně barevně doladil.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

2/24/2014 10:40:05 AM
Šárko, děkuji za přání a pěkná slova. Měl bych se polepšit a také kolegy více komentovat po Vašem příkladu. Někdy ale stíhám prohlídnout jen „staré známé“ :-)
2/18/2014 10:25:51 PM
Tak páteční bilboard je fakt přesně pro hasiče.-.Těm se musí ježit všecky chlupy:-))Pane Františku, mám dojem, že Hanička je "multitalent", to je třeba podporovat, je moc šikovná:-))Živý a záživný týden:-)A nebojte, občas "blbě" vypadá každý z nás, protože blbě prostě občas bývá každému:-)Zdravím a přeju, ať je Vám "dobře", všem:-)Šárka..


next dayright arrow (0147) Velký den Haničky jako klavíristky a nový ministr u hasičů - 1. 2. 2014