Life on Earth through the eyes of its inhabitans

next dayright arrow 7- jak na Nový rok - 2. 1. 2014
Share week
photo

2. 1.Thursday

photo

3. 1.Friday

photo

4. 1.Saturday

photo

5. 1.Sunday

photo

6. 1.Monday

photo

7. 1.Tuesday

photo

8. 1.Wednesday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Dnes nikam nespěchám. Začal jsem si prohlížet staré fotky. Také trošku proto, že ani doma ani v práci jsem se nesetkal s bůhvíjakým pochopením mého počínání. Od všech jsem se dověděl že stejně ze mně fotograf nebude. Ale oni nepochopili to, že je to takový můj deníček a budu po letech rád, že ho mám. Stejně jako všechny staré fotky a videa.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

2/7/2014 7:25:18 AM
Šárka to napsala skvěle.. Pokud vás něco baví a nějakým způsobem naplňuje, nenechte se od toho odradit.;) moc pěkný týden.:)
2/6/2014 10:31:02 PM
Víte co, Lubomíre?? Fotografem hodně z nás nebude, a co:-))Vždyť ti, co chodějí do posilovny taky asi nikdy nebudou vzpěrači, kulturisty či manekýny:-))Prostě děláme to, protože chceme a baví nás to:-))Každý z nás má v životě mít něco, co ho baví..Pro někoho je to pletení, pro někoho turistika a pro někoho holt foťák:-))Nejhorší je, když člověka nebaví nic, jen rýt do ostatních:-)Foťte dál, je to zajímavé, díla Vaší paní jsou pěkná a díla Vaše také..Dřevu rozumíte, dnes už fachmani, co umí řemeslo, jsou vzácností:-))A tesař, co dovede zachytit fotoaparátem svůj život, to je náhodou moc prima:-))Zdravím Vás a Vaši paní jakbysmet a nenechte se otrávit:-)))Šárka..
2/6/2014 10:07:09 PM
Myslím, že Vy i Vaše žena jste šikovní tvůrčí lidé. Nenechte se nikým odradit. Pokud Vás focení baví, foťte!!! PS: Setkání s tím hadem, bych rozcházela těžko :-)
2/1/2014 5:16:01 PM
Ahoj, Lubomíre, tvoje týdny prohlížím moc rád...holt dřevo, to je materiál!!!...:-)
2/1/2014 11:31:59 AM
Tento Váš týden mě hodně zaujal.Sbírka věcí kterou nosíte domů manželce je prima.Ukázka její tvorby je moc pěkná!!Had za trámem??, Jak je možné ,že tam zůstal? Pěkný týden:-)


Tags more tags

next dayright arrow 7- jak na Nový rok - 2. 1. 2014