Viaţa pe planeta Pământ văzută de locuitorii acesteia

left arrowprevious day Martínkovický sekáč - 12. 6. 2025
Share week
photo

6. 6.Vineri

photo

7. 6.Sâmbătă

photo

8. 6.Duminică

photo

9. 6.Luni

photo

10. 6.Marţi

photo

11. 6.Miercuri

photo

12. 6.Joi


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Snídaně , buchta od včerejška, pak si napsat nákup. V dílně montuju dopoledne vyzvednutý nový křoviňák. Musím vyřešit aspoň provizorně snížení teploty ve skleníku, a blízký sloup mě inspiruje k jednomu cvaku. Odpoledne překontroluji výbavu a jedu na rodinné focení. Skvělí kluci, bezvadně spolupracují. A hlavně nezapomněl jsem si tentokrát vyfotit šedou destičku. Howgh
Comentarii

Trebuie să fii conectat ca să poţi adăuga comentariu

Accesare Înregistrare

6/20/2025 10:27:36 PM
Středa - jak blbě vidím, tak čtu: To stárnutí mě jednou zabije......Sorry, ty naopak jsi plný života...a focení je do důchodu dobrej koníček...Ať se daří!
6/17/2025 3:02:56 PM
Pá6! So6! Ne3, ja jich za život chytil hodně, ale až teď se zjistilo, že před asi deseti lety jsem prodělal boreliózu. Klíšťata jsou největší "svině" co znám, zabít se dají stěží a nikdo je nechce žrát. Ne6! :-) Po6! St2! St3! Čt9! Jako Marian, měj se!
6/17/2025 12:52:54 PM
V Martínkovicích je prostě krásně a ty to skvěle zprostředkováváš. Super, Done!


Tag-uri more tags

left arrowprevious day Martínkovický sekáč - 12. 6. 2025