Viaţa pe planeta Pământ văzută de locuitorii acesteia

left arrowprevious day next dayright arrow 8.-14.5.24 - 9. 5. 2025
Share week
photo

8. 5.Joi

photo

9. 5.Vineri

photo

10. 5.Sâmbătă

photo

11. 5.Duminică

photo

12. 5.Luni

photo

13. 5.Marţi

photo

14. 5.Miercuri


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Jdu nakoupit do Albertu. A pak jdu koupit dobroty do Lidlu. Oběd. Je hezky. Výborné pivo je dárek od neteře k narozeninám. Sleduji MS v hokeji. Západ slunce. Zhlédl jsem na Youtube video o fotbalovém klubu Vítkovic, jejichž fandou jsem v 80.letech byl a chodil za pár korun prakticky na všechny jejich domácí zápasy a pamatuji mistrovský titul z roku 1986. Výborná bonboniéra je také dárek od neteře.
Comentarii

Trebuie să fii conectat ca să poţi adăuga comentariu

Accesare Înregistrare

5/31/2025 4:16:20 PM
Velmi děkuji Pepíku za zhlédnutí mého týdne a komentář. Tak tvorba Zrzavého je abstraktní, a zrovna ty jeho abstraktní vize se mi líbí, ale podobné "sopky" jsem viděl i u Wunscheho, tak to nebylo začátkem 30.let moc daleko i od reality.
5/24/2025 10:42:38 PM
Fajn...v těch starých publikacích se najde leccos zajímavého...ale ty ostravské haldy, ve vší úctě k Janu Zrzavému, vypadají spíš jako sopečná krajina...:-)


Tag-uri more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow 8.-14.5.24 - 9. 5. 2025