Viaţa pe planeta Pământ văzută de locuitorii acesteia

left arrowprevious day Na východe - 24. 7. 2014
Share week
photo

18. 7.Vineri

photo

19. 7.Sâmbătă

photo

20. 7.Duminică

photo

21. 7.Luni

photo

22. 7.Marţi

photo

23. 7.Miercuri

photo

24. 7.Joi


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky Slovensky
Cez deň bol u nás Natan a tak si s Dominikom maľovali. Potom vysypali v kuchyni Granko a tak museli vysávať. Cestou z obchodu som sa zastavil pozrieť sa na "vybývanú" bytovku, ktorú idú búrať. Jej obyvatelia stanujú už niekoľko dní za ňou. Pokecal som si s chalanom z vedľajšej bytovky o celej situácii. Potom sme šli k Ajke. Práve im doviezli novú kuchyňu. Neskôr sme sa presunuli z terasy dnu, kde sme mali klavírny koncert :-). Večer sme v detskej pozerali Extrémne premeny. Cez deň bol u nás Natan a tak si s Dominikom maľovali. Potom vysypali v kuchyni Granko a tak museli vysávať. Cestou z obchodu som sa zastavil pozrieť sa na "vybývanú" bytovku, ktorú idú búrať. Jej obyvatelia stanujú už niekoľko dní za ňou. Pokecal som si s chalanom z vedľajšej bytovky o celej situácii. Potom sme šli k Ajke. Práve im doviezli novú kuchyňu. Neskôr sme sa presunuli z terasy dnu, kde sme mali klavírny koncert :-). Večer sme v detskej pozerali Extrémne premeny.
Comentarii

Trebuie să fii conectat ca să poţi adăuga comentariu

Accesare Înregistrare

8/17/2014 9:13:05 PM
Vracená peněženka ... to je naděje pro lidstvo ... Nechce se mi věřit, jaký už je z Dominika chlap. Nedávno jsme tady s napětím čekali, kdy to přijde. Dalibore, super. Líbilo se mi tady.
8/15/2014 7:25:06 AM
Zdravím, pěkný týden v rodinném kruhu. Vedou u mě pianisti a úterní sedmá, uspávací. :-)
8/14/2014 1:57:47 PM
Týdny s dětmi jsou prostě super:-)) Moc pěkné....
8/14/2014 12:14:45 PM
Pěkné...těch dětí...a skla...:-)
8/13/2014 10:33:48 AM
Malý hudebníci jsou super:)
8/13/2014 9:29:25 AM
Parádní pátek ! So5 !! Po5 :-). Út9 Šariš, co jiného ? :-) Zdravím z Ostravy.
8/13/2014 9:25:37 AM
Dobrí ľudia ešte žijú (aj keď ja mám opačnú skúsenosť, dva krát mi peňaženku ukradli)...Pekný week, detí ako smetí....:)))


Tag-uri more tags

left arrowprevious day Na východe - 24. 7. 2014