Viaţa pe planeta Pământ văzută de locuitorii acesteia

left arrowprevious day next dayright arrow Pecha Kucha - 23. 3. 2014
Share week
photo

21. 3.Vineri

photo

22. 3.Sâmbătă

photo

23. 3.Duminică

photo

24. 3.Luni

photo

25. 3.Marţi

photo

26. 3.Miercuri

photo

27. 3.Joi


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky Slovensky
Ráno sme šli z Dominikom do obchodu. Po návrate sme vzali motorku a šli sme ešte von. Do omáčky na cestoviny sme pridali aj hlivy. Dominik pomáhal Ľudke v kuchyni v jej zástere. Večer spolu polepili fľašu na Granko. Ráno sme šli z Dominikom do obchodu. Po návrate sme vzali motorku a šli sme ešte von. Do omáčky na cestoviny sme pridali aj hlivy. Dominik pomáhal Ľudke v kuchyni v jej zástere. Večer spolu polepili fľašu na Granko.
Comentarii

Trebuie să fii conectat ca să poţi adăuga comentariu

Accesare Înregistrare

4/13/2014 2:21:41 PM
Týden plný lidiček, to se mi líbí...a úplně nejlepší je ta vaše trojka...moc vám to spolu sluší...:-)
4/12/2014 7:38:39 PM
Dalo gratulujem! Zaslúžený výber. Synagóga, Dominik, tieňohra, jednoducho samé fajnovosti zachytené v tomto týždni. Len tak ďalej!
4/12/2014 9:20:48 AM
Blahopřeji k výběru!!pěkný týden........
4/11/2014 9:59:59 PM
Dalibore pěkně Ti gratuluji k výběru. Týden je tradičně výborný, je to kvalitní porce rodinné pohody. Nějaká ta jizva na čele … je to přece chlap … a chlapovi jizvy sluší … hlavně když má kvalitního anděla strážného. Nechce se mi ani věřit, jak už je Dominik velký … zdá se to být nedávno co jsme tu na něho čekali. Líbilo se mi tady.
4/11/2014 7:59:05 PM
Synagoga má pro mě atmosféru přednášek algebry, matematiky a dějin dělnického hnutí. Když tam bylo kino, už to nebylo takové... Možná to bylo tím studentským životem :) Ale je fajn, že se mění k lepšímu.
Týden je jako vždy parádní a gratuluji k výběru!
4/11/2014 7:40:21 PM
Vďaka za výber aj za komentáre ;-)
4/11/2014 7:17:17 PM
Také gratuluji, DAlibore!:-)Krásný týden s Tvými nejbližšími..Líbí se mi všecky, hlavně jak jste všichni tři pohromadě, jak Domi pomáhá mamce v kuchyni, jak se tulí k Luďce:-))A správný chalan si musí občas něco trošku rozbít, kluk bez pár stehů někde na hlavě snad ani není kluk:-))Zdravím srdečně a posílám pozdravy celé rodince:-))Šárka..
4/11/2014 6:43:51 PM
Mám nejradši fotky s lidmi, skvělé!
4/11/2014 4:11:16 PM
Krásný týden a zaujal mě nejvíce víkend. Gratuluji k výběru :-)
4/11/2014 12:22:38 PM
Pěkný týden,Gratuluji k výběru. M.


Tag-uri more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow Pecha Kucha - 23. 3. 2014