La vida en el planeta Tierra vista por sus habitantes

next dayright arrow 47 - 100 jak jsem to dotáhla ke stému týdnu - 4. 5. 2013
Share week
photo

4. 5.Sábado

photo

5. 5.Domingo

photo

6. 5.Lunes

photo

7. 5.Martes

photo

8. 5.Miércoles

photo

9. 5.Jueves

photo

10. 5.Viernes


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
.1. jdeme z fitka a prší :O( .2. věším prádlo a protější kopec je bílo zelený .3. u tchánků na obědě a přivezli jsme dortíky .4. stavebník pyšný .5. nový gril u kamarádů .6. nádhera .7. odcházíme .8. světlo a tma, tak jako v životě .9. uspala se učením
Comentarios

Tienes que iniciar sesión para anadir comentarios

Iniciar sesión Registrarse

19. 5. 2013 21:34:40
Noli, já si taky myslela, že týdnů pohromadě za sebou moc nedám, ale nějak to jde samo a každý pátek večer se těším, že svůj týden pohromadě uvidím a první si ho prohlédnu. Skluz doženeš a týdny se ti k sobě skutálí jako korálky. Šári, oslavila jsem si ho :o). Jsem vééééélikánský optimista a jsem ráda, že je to z týdnů vidět. Jani, až se vypravíte do Ústí, dejte vědět, snad se Sábě líbilo. Jani, myslím, že máme úžasný kolektiv a tak tuhle další musíme vybrat pečlivě, aby nám zapadla do mozaiky. Lubo, už aby to naše domlouvání začala oceňovat, zatím se jen dohadujeme. Moc všem děkuji za prohlédnutí a gratulace :o)
18. 5. 2013 22:06:25
Blahoželám k stovke, super výkon...Držím palce pri výbere zamestnanca, je to náročné rozhodovanie...my vo firme vyberáme už skoro rok :-) Trpaslíci sú podarení, v škôlke aj v bazéne...a deti neskôr ocenia aj tie výchovné dohovárania (vlastná skúsenosť:-))tak sa teším na ďalšiu stovku...
18. 5. 2013 21:18:29
Lekorky taky miluju:) Kdyby každá ředitelka vybírala tak pečlivě. Mám pocit, že o kteroukoli šklku zavadíme tak má problémy s vedením nebo personálem:( gratuluju ke stovce:)
18. 5. 2013 15:45:05
jůů stovka velká gratulace .... tady je jen pár fotek od Sáby Větruše mějte se ..zdravím Jana
18. 5. 2013 8:02:11
Tak tohle už je pořádný důvod k oslavě, kupte si, Gábi, velký pytlík mandlí(nejlépe v mléčné čokoládě), otevřete nějakou tu "lahvinku" a pěkně to oslavte!:-)Stovku už mám sice za sebou, ale máte pravdu, je to takový úžasně zvláštní pocit štěstí a radosti..Jsme tak trošku "šťastně praštění", ale v tom nejlepším:-)Droga, to je to pravé slovo, ale droga neškodná a povolená:-))Vače týdny jsou pro mněčasto vzpruhou a mají v sobě moře optimismu, kde jsou děti a živo, tam je prostě dobře:-))Přeju do té další stovky pořád tolik chuti k focení, pořád tolik lásky k životu a Vaší obětavé a krásné práci, pořád tak prima pohled na život:-)Zdravím i Vaši rodinu, Týnu zvláště, maminka Tě má nejradši na světě, i když se občas naštve a zakřičí:-))My maminky to děláme jen proto, že vás máme rády a záleží nám na vás:-)Mějte se krásně, Šárka..
17. 5. 2013 15:43:56
Ahoj Gabi Gabi...obdivuhodný výkon, 100 weekov (či 90 zverejnených), pre mňa asi nedosiahnuteľná méta...Neschopného fofografa si mala poslať kaďe ľahšie a urobiť ďeťúrencom obrázky sama...Pekný týždeň..:)) Čokoládu aj mandle môžem, najradšej v kombinácii....A fotím tiež čím ďalej, tým viac, ale so zverejňovaním som v sklze, nestíham ... Maj sa krásne...:))


Tags more tags

next dayright arrow 47 - 100 jak jsem to dotáhla ke stému týdnu - 4. 5. 2013