Life on Earth through the eyes of its inhabitans

next dayright arrow Nové začátky a nové konce, konce začátků a začátky konců - 20. 8. 2012
Share week
photo

20. 8.Monday

photo

21. 8.Tuesday

photo

22. 8.Wednesday

photo

23. 8.Thursday

photo

24. 8.Friday

photo

25. 8.Saturday

photo

26. 8.Sunday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Probouzí mne vrnění kocourovo, zpěv ptáků a můj první pohled spatří stromy podpírající modravou oblohu. Naše existence je věčná, ale co když bude zítra všechno jinak? Jedni přátelé odcházejí a druzí přicházejí. Někteří tady ale stále jsou. Jedni nás zradí, z jejich zrady se zrodí někdo další. O těch opravdobých nemáte ani páru, jak se vám připletli do života. Byli tady. Pořád. Od vašeho dětsví. Proto se nesmírně těším na večer. Odpoledne máme poslední setkání spolužáků z angličtiny. Ale potom znovcü s Verčou, která se z Německa vrátila teprve včera. Má sestřenice, letní dítě jako já. Spolu s Lukinem, kamarádem ze školky. Je nám dvacet. A jsme stále spolu, v malé vesnici, kadžý s jiným životem, každý mířící někam jinam. Přesto a napříč všemu možnému i nemožnému máme skvělý piknik, vínko a spoustu mlsů. Zapíjíme Verčin návrat, Lukinův nový školní svět a můj odjezd. A budeme tu napořád. S rozmanitostí našich světů, které jsou záhadně propleteny šňůrou náhod a porozumění.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

5. 9. 2012 20:36:17
Yvetka, vytiahnite farbičky nech sú Vaše dni krásne farebné a hor sa smelo do Londýna. Budem Vám držať palce :)
4. 9. 2012 21:06:22
Blahopřeju (ke dvěma rokům i Londýnu:)
3. 9. 2012 21:55:47
Jasně, že to jde přestat myslet. Stačí se jen trochu pozastavit, myslím že se tomu říká jóga. Nicméně Vás chápu, ze mne by jógin, já stále běžím. Nesmíte to tak moc prožívat a hlavně z toho nesmíte mít strach. Londýn, to je něco na co se dá těšit a dnes to jen kousek od domova, ať je ten domov kdekoliv. Zhruba před 35 léty jsem rukoval na dva roky na vojnu. Bez možnosti úniku, komunikace, odkázaný na písemnou korespondenci. Za celou dobu jsem byl doma asi 4x. Cesta z Jiříkova do Orlové trvala asi 14 hodin a to se na opušťák ani nevyplatilo. A že to byl ztracený čas, za který jsem se nic nenaučil a nikam mne to neposunulo, snad není třeba dodávat. Dnes máte zcela jiné možnosti, tak si to koukejte užít. :-)))) Týden se mi opět líbí, i když jsem si u Vás zvykl na parádní barvičky.
3. 9. 2012 10:19:20
Dobrýýý,jste se i pěkně rozpovídala.Líbilo,opravdu pěkně vzato do ručky.
27. 8. 2012 20:20:18
Myslím, že se máme hodně nač těšit..Vy i my:-)A já Vám hrozně fandím a držím pěsti, ať máte štěstí (zejména na dobré lidi)..Týden je úžasný, co se atmosféry týče..Cítím skrze fotky, jak Vám je, jak se cítíte..Barevně sice trošku "Neklusoňčino", ale změna je život:-)) i ve focení, Šárka..


Tags more tags

next dayright arrow Nové začátky a nové konce, konce začátků a začátky konců - 20. 8. 2012