Life on Earth through the eyes of its inhabitans

next dayright arrow 25- Trojkráľový, v ktorom repa jablko si hľadá a ja som našla inklúzie...:)) - 1. 1. 2014
Share week
photo

1. 1.Wednesday

photo

2. 1.Thursday

photo

3. 1.Friday

photo

4. 1.Saturday

photo

5. 1.Sunday

photo

6. 1.Monday

photo

7. 1.Tuesday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky Slovensky
Dnes je to rok, čo som pridala week a vhupla do kolotoča WOL, preto je tento deň trochu v duchu deja vu... Začínam plniť PRVÉ Novoročné predsavzatie- nafotiť aspoň jeden- dva weeky za mesiac... 1. Podarilo sa mi vydržať do polnočného ohňostroja, hoci v posledných rokoch to už nie je pravidlo... 2. Braško Vili je tu znova na zimnej návšteve... 3.Prezident je ten istý, aj príhovor, tak som si radšej pozrela koncert Viedenských filharmonikov... 4. Slepačí vývar je na rozhúpaný žalúdok po Silvestri ako balzam...6. Sandra študuje zmluvu so Sporiteľňou, stala sa hrdou majiteľkou svojej prvej kreditky- debetky.... 7. Aj svetielka pod obrazom sú rovnaké... 8. Pokračujem v smerovaní k vitariánstvu...9. Namiesto bicykla dnes večerná prechádzka k Eurovea, ešte TROUBĚJÍ...:)) Dnes je to rok, čo som pridala week a vhupla do kolotoča WOL, preto je tento deň trochu v duchu deja vu... Začínam plniť PRVÉ Novoročné predsavzatie- nafotiť aspoň jeden- dva weeky za mesiac... 1. Podarilo sa mi vydržať do polnočného ohňostroja, hoci v posledných rokoch to už nie je pravidlo... 2. Braško Vili je tu znova na zimnej návšteve... 3.Prezident je ten istý, aj príhovor, tak som si radšej pozrela koncert Viedenských filharmonikov... 4. Slepačí vývar je na rozhúpaný žalúdok po Silvestri ako balzam...6. Sandra študuje zmluvu so Sporiteľňou, stala sa hrdou majiteľkou svojej prvej kreditky- debetky.... 7. Aj svetielka pod obrazom sú rovnaké... 8. Pokračujem v smerovaní k vitariánstvu...9. Namiesto bicykla dnes večerná prechádzka k Eurovea, ešte TROUBĚJÍ...:))
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Registration

3/7/2014 11:39:20 AM
Já taky přišel na to, že mě tento týden minul. Ale když tak s odstupem času na to koukám, napadá mě, že předsevzetí 1-2weeky do měsíce vzal za své :) Ale nevadí. Všechna předsevzetí jsou na to, aby se porušovala. Fotí Ti to parádně a předpokládám, že i když nefotíš do weeku, máš foťák stále po ruce. A je supr být neskromný a ještě k tomu být v něčem dobrý. Držím palce, aby Tě ta sláva neminula :)
3/6/2014 10:21:47 PM
Ďakujem všetkým, ktorí ste boli takí zlatí a zastavili sa. Je mi ľúto, že nestíham komentovať vaše týždne (vo februári sme v práci prekonali všetky rekordy), ale kde tu aspoň očkom mrknem, aby som bola v obraze... Sľubujem, že sa v rámci mojich časových možností polepším...
3/6/2014 5:14:15 PM
Jak je možné ,že mi tento týden unikl???Týden začíná výročním týdnem a pokračuje předsevzetím:-)) Tvé týdny se mi moc líbí ,ráda bych viděla i další a častěji:-))Moc zdravím......
2/26/2014 9:53:13 PM
Ahoj Noli, nejak som nestihala komentovat, ale neboj, nezabudla som na teba. Zase si nafotila krasny week a som rada, ze si si dala predsavzatie s pravidelnym fotenim wolka ;o). Sobíka máš krásne v prvý deň. A dalsie fotky do bratislavskej fotocesty mas skvele. To kde je je v Blave taky podchod? :o))). Vies co mi pripominaju tie inkluzie? odtlacky v snehu od pneumatik ;o).JJ, kalendar, takze kvietiky... No, mozem ti aspon kazdy mesiac vyfotit moj kalendar aby si mala prehlad ;o). A Myticka lod je kde? Podla fotiek niekde u Eurovei? Alebo sa mylim? No, mam este bratislavske rezervy ;o). Noli, tesim sa na dalsi week ;o)
2/23/2014 1:05:55 AM
Myslím, že se spletli s Tvým odhadem věku. 7 ? 15 ? Kdepak, za "C" je správně a to aspoň 20! :-). Jedlé kaštany a to mi asi nebudeš věřit, jsem poprvé a naposledy jedl v Bratislavě roku 2006 na vánočním trhu. Ne8 !! Po4,6,8 !!! Osmička je super, škoda, že ten měsíc není větší ! Po5 jsem poznal, na LB už jsem znalec :-))). A teprve teď čtu Tvůj komentář, díky :-). Út5,6 !!! Noli, musíš plnit předsevzetí, Tvé týdny mi tu chybí!
2/23/2014 1:05:29 AM
Nějak si mi unikla ze záběru :-). Docela velké zpoždění s weekem, ale to je krása WoL, že člověk může cestovat v čase. Vrátit se k prvnímu lednu nebo třeba do budoucnosti, jako já, když jsem nahrál svůj týden do března. Tvé novoroční předsevzetí mě čeká v květnu. To už budu mít YOL za sebou a dám si pauzu. Ale kdoví, jak to dopadne. Možná mi bude líto přerušit lajnu. ČT8 !! ČT9 až do .. úst :-). Pá3. Blahopřeji ! Pá5. Chtěl jsem napsat něco ve smyslu "Ty jsi byla v Ostravě u Kamrlů a nedala jsi vědět" :-). So2 "Vozový park" :-)). So3 :-). Luštil jsem to 15 vterín. So4. Bolševik i bolševník jsou pro lidstvo pohroma. So6. Někde jsem četl, že Kofola koupila síť fresh barů Mangaloo, se značkou UGO tak má dohromady už 37 prodejen džusů. Budu muset vyzkoušet ať jsem cool :-). Zatím jsem si ve čtvrtek v Tescu koupil mrkové s pomerančem a broskví (chci se vátit do docentovských pozic :-))
2/22/2014 1:11:26 AM
Ahoj NOLI, parádní týden, jsem ráda, že tě zase vidím. A stále jsem ještě doma, takže pokud budeš v Praze, OZVI SE, udělám si čas, ráda, moc ráda, tě uvidím. Š.
2/21/2014 2:00:13 PM
Je hezké tu vidět Tvůj další týden Noli! Takže ty úsměvy hned zkraje jsou na svém místě :-). Moc se mi líbí ty pondělní stínovky. Souhlasím se Šárkou a chválím novoroční předsevzetí :-). měj se moc krásně
2/21/2014 1:16:10 PM
Ďakujem všetkým za návštevu...Zdeňku, predsavzatia si dávam len také, o ktorých viem, že ich zvládnem...Skôr sú to rozhodnutia, ku ktorým sa dlhšie dokopávam...Ešte ich mám pár, tie nie sú vhodné na zverejnenie...:))) (A na tie komenty by som si Ťa rada angažovala...:))) Lily, si zlatíčko, vďaka za pesničku aj kompliment (doobeda som bola cvičiť a mladík, ktorý mi predtým tykal, mi začal vykať, lebo si pozrel môj dátum narodenia...:))) S fotkami máš pravdu, musím si ich dať vytlačiť viac...Šárko, dik, viem, že mám sklz, ale k novému roku sme si priali...:)) Majte sa všetci čo najlepšie...:))))
2/18/2014 11:12:46 PM
Fakt dobré předsevzetí, s tím focením.Takže se můžeme těšit do budoucna na příděl skvělých a dobrodružných týdnů:-)Nevím jak to bude vypadat,v půli února přát do nového roku..ale přeju Ti, Olinko, ať jsi zdravá pořád tak bezva baba:-):-)Ahoj, Šárka..
2/18/2014 10:34:10 PM
Ahoj Oli, jsem ráda, za Tvoje předsevzetí, přidávání více weeků (už jsme si se Zdendem říkali co se děje, že Tě tu nevidíme:)) Čt 8 - skvělý odraz! Opravdu dobrá fotka. Gratuluji k nalezení inkluze, jsem zvědavá, jestli Tě za nález dostatečně ocení. Páteční 5 není jen dárek pro Zdeňka K., ale i pro mě - tolik foťáků, které bych brala! A mám pocit, že je mezi nimi i novější typ mého Kieva:) 6. alá squat fotka, máš odvahu, ale aspoň, že jsi jela autem:P Každý, kdo Tě trochu zná ví, že nemusíš zpívat http://1url.cz/ulsA, jelikož mladá pořád jsi a není důležité fyzické mládí, ale psychické, no víš jak to myslím:D Pondělní 4 je super. A že je fotka úplně jinačí vytisklá, než v digi verzi? Pěkný týden a pozdravuj rodinku:))
2/18/2014 5:57:25 PM
Úžasné, ty barvičky, ty oči co vidí co vyfotit... pátek a pondělí - to jsou mí favorité.
2/18/2014 4:42:58 PM
Super, pozitivní, dobře naladěné!
2/17/2014 11:51:43 PM
Už jsem tady párkrát byl a užuž jsem chtěl začít dny popisovat za Tebe … za ten rok co Tě znám je mi vše tak povědomé. :-) Novoroční slepičí vývar je skvělá tradice a podobnost s Novým rokem před rokem mne baví. Nojo, ty zpožděné týdny … už netrouběji, v Ostravě je jaro, já jezdím na kole a dnes jsem poprvé přijel domů za světla. Pěkné věnování a čtvrteční osmičku už jsem viděl, je skvělá. Gratuluji k významnému úspěchu … jednou se budu chlubit, že si tykáme … Dík za páteční pětku, paráda. Miniknihovna je skvělá, připomněla mi samoobslužnou knihovnu v Bechyni, mají ji tam i s Internetem v tomto duchu, paráda. Dveřní vizitka. Káča … to je vzpomínka, něco takové si z dětství pamatuji. Pondělí s Ľubkou je výborné a je mi nějak povědomé :-) a Mýtická loď je skvělá. Tři předsevzetí … troufáš si … tohle já už dávno vzdal … a když už tak se k něčemu rozhodnu třeba teď hned bez ohledu na datum čas a prostor … Ještě růže, je výborně vyfocená … no, líbilo se mi tady, měj se.


Tags more tags

next dayright arrow 25- Trojkráľový, v ktorom repa jablko si hľadá a ja som našla inklúzie...:)) - 1. 1. 2014