V těchto dnech řádí v Evropě včetně České republiky orkán Xaver, který přinesl i vydatnou sněhovou nadílku. Venku trochu mrzne teprve pár dní a mnozí už na zimu, která ještě ani nepřišla, nadávají. Doporučujeme se tak podívat na týden Moniky Suchardové stručně nazvaný Kanadská zima. V Kanadě již v listopadu běžně zažívají teploty pod mrazivých -30 stupňů a místní lidé fungují jako by se nic nedělo.
Více