Life on Earth through the eyes of its inhabitans

next dayright arrow Neštěstí nechodí po horách … - 21. 1. 2013
Share week
photo

21. 1.Monday

photo

22. 1.Tuesday

photo

23. 1.Wednesday

photo

24. 1.Thursday

photo

25. 1.Friday

photo

26. 1.Saturday

photo

27. 1.Sunday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Pondělní ráno začalo luxusní ledovkou a já se rozhodl, že po měsíci nafotím týden v předtuše, že bude co fotit. To jsem ještě netušil, jak konkrétní ta předtucha je. Vydoluji auto z kostky ledu a vylámu při tom na škrabce skoro všechny zuby. V práci se rozmrazím horkým čajem a skvělým obědem. A tady končí relativní pohoda. Volá mi máma, že táta chtěl udělat rekord v běhu na ledě a nedoběhl. Spadl na a zlomil si pravou paži. Sednu do auta, dokloužu do Orlové a pak do nemocnice. Rentgen, vyšetření, sádrovna, rentgen. Mají tam žánrovou uměleckou výzdobu, je to docela dobré. Verdikt není nic moc. Zlomenina pažní kosti těsně pod ramenním kloubem. Zkusí to natáhnout sádrou se závažím a zítra primář rozhodne, jestli to bude nutné sešroubovat. Z táty je hromádka neštěstí a čeká ho neklidná noc. Večerní pohled na poetickou smogovou zimu mi dnes moc poetický nepřipadá.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Register

25. 2. 2013 1:37:35
přejeme co nejrychlejší uzdravení..a perničky jsou super, moje mamka dělá podobné
8. 2. 2013 1:07:46
Dodatečně přeji všechno nejlepší k svátku a tatínkovi co nejrychlejší a pohodové uzdravení. Ruka je teda vybarvená a takovou dobu čekat na operaci, ale asi se to jinak nedalo. Když vidím to zaledované auto, vzpomněla jsem si, že jsem si na okno auta nedala přikrytí a zítra budu určtě škrábat taky, no ted už tam nejdu. A líbí se mi - buď ležím nebo běžím, to znám :o). Líbilo
7. 2. 2013 20:52:13
Díky všem za podporu, moc si toho vážím. Tátovi to vyřídím, on si to tady nakonec přečte sám, až se naučí obsluhovat myš levou rukou. Zprávy v Orlové jsou pozitivní, snad tento trend vydrží. Já jsem se dnes celý den válel a nabíral energii, nějak mne to všechno vyčerpalo. Stále to ještě dokumentuji. Jano dík za pochváleni perníku, mámě vyřídím. Martine, také to znám, zde na WoL jsem naskočil se zlomenou nohou. Ľubo, ona je to v tomto případě spíš náhoda. Před několika léty podstoupil táta sérii závažných operací v nemocnici v Havířově a tam vše fungovalo jako na drátkách a zcela excelentně mu v poslední chvíli zachránili život. Asi to záleží na tom, na koho člověk zrovna narazí. Jako skoro vždy v životě. A to focení při zvýšené zátěží mi spíše pomáhá v soustředění a udržení pozornosti. Já jsem ten typ, co buď leží nebo běží. Nic mezi tím. :-) Mějte se všichni hezky a dávejte na sebe pozor.
7. 2. 2013 20:06:22
Ahoj Zdeňku. Ani neviem, čo ti mam napísať, pretože mi vrie žlč. Myslel som si, že iba u nás na Slovensku je zdravotníctvo v prde.. ale vidím, že tento mor je všade. Dúfam, že sa otec už v tomto momente má lepšie. Obdivujem Ťa, že si dokázal vôbec nafotiť tento týždeň. Ja by som to nezvládol. Pred dvoma rokmi sme mali v rodine vážnejší prípad s mojou babkou a nebyť známostí alebo úplatkom, by tu už nebola. V podstate sa asi aj vy môžete poďakovať za stav zdravotníctva našej finančnej skupine Penta a jej vplyvu na politikov. Prepáč trošku ma to zase vytočilo. Prajem ti aby sa u vás všetko, čo najskôr, dostalo do normálu.
7. 2. 2013 14:33:07
Týden opravdu natřískaný smůlou a úrazy. Sám to znám moc dobře, kotník vymknutý "kolem dokola" během 2sekund, léčení přes půl roku a ještě dodnes o tom při velké zátěži občas vím - to jsem mladej kluk. Snad se všechno napraví a příští týden bude naopak plný pozitiv. :)
7. 2. 2013 13:24:48
Zdeňku teda když se má něco pos... tak se to všechno naráz:( Ať už je tatínkovi lépe a ruka se brzy zotaví. K žalobě není co dodat, lidi jsou různý a vždycky potkáme aspoň jednoho blbce.Držte se:)
7. 2. 2013 12:35:07
Držím palce, ať se tatínek co nejdříve uzdraví!
7. 2. 2013 12:25:40
Zdeňku, tatínka je mi líto, ale ty to zvládneš...držím vám palce
7. 2. 2013 11:19:46
Takový nešťastný týden:-( Doufám, že se z toho Váš tatínek brzo dostane a ruka se mu uzdraví. On ten týden byl jakýsi zlomený pro celou republiku a vyvrcholil volbou prezidenta. Mám na mysli především to mediální divadýlko kolem "skvělé" přímé volby, lži a pomluvy:-(. A ještě ta žaloba, budu Vám držet pěsti ať se vše vyřeší! S tím natáčením "sjezdu hor" - super nápad:-)
7. 2. 2013 10:12:14
Musím se vrátit a pochválit PF z perníčků ...taky peču perníčky ale to zdobení není moje hobby z perníku už jsem měla i adventní věnec :-) a gratulace za třetí místo četla jsem v časopise.... jinak přeji tatínkovi co nejméně bolesti....mějte se Jana
2. 2. 2013 22:47:35
Zdravím i tatínka a držím palce *
1. 2. 2013 22:19:31
Jano díky. Dnes jsme byli za tátou na JIP, je pěkně zřízený, ale snad to dobře dopadlo, s doktory jsme ještě nemluvili. Stále to fotím a tak bude pokračování. Mějte se.
1. 2. 2013 20:15:00
Na to se nedá nic napsat chudák ...jen malou podporu aby operace pomohla a léčba byla co nejšetrnější ....a když už jsem tady na svátek jsem si vzpomněla i když Zdeněk okolo mě žádný není jen tady a byl to i můj fajn šéf Zdeněk ráda na něj vzpomínám patří mezi ty správný mužský:-)))co jsou i tady mějte se je to strašná smůla co se stalo.
31. 1. 2013 23:10:48
Honzo, díky moc. :-))) Fotím to dál, a také doufám že to budu moci v neděli zakončit optimisticky.
31. 1. 2013 23:06:31
Chtěl jsem komentovat až bude týden "venku", ale když zítra vyřizujete pozdravy, tak se rychle přidám. Zranění vypadá vážně děsivě. Určitě vyřiďte pozdrav a přání brzkého uzdravení i za mě. Týden je i přes nesnáze skvěle zachycený, jako vždy u Vás. Mějte se. Doufám, že další týden bude trochu veselejší :)
31. 1. 2013 23:01:07
Děkuji vám všem za návštěvu a obzvlášť za podporu. Tátovi to zítra vyřídím, to mu určitě zlepší náladu. Dnes ho konečně operovali, čekal na to chudák devět dnů. S volnou tříštivou zlomeninou v paži. Nic přesnějšího zatím nevím, snad to dopadlo dobře. Mějte se.
31. 1. 2013 11:43:41
Dobře zachyceno. Období zlomenin, jste odnesli i vy v rodině. Není to nic příjemného. Zdravím
30. 1. 2013 23:07:05
rozmýšľam, čo je menej zlé, či zlomená ruka alebo zlomená noha, keď som mala nohu v sadre, závidela som tým so zlomenou rukou, ale myslím, že oboje je na... figu... tak želám vášmu ockovi, nech mu rýchlo dajú ruku do poriadku, nech ho nebolí a nech sa mu poriadne a rýchlo zahojí... čo sa týka prezidenta, nuž, my sa tiež občas musíme hanbiť za toho nášho... nijako to nepovzbudí sebavedomie, ale prežiť sa to dá :-/ želám, nech v tie ďalšie týždne máte viac dôvodov na optimizmus
30. 1. 2013 22:16:04
Je mi tatínka hrozně líto, i když mu to asi vůbec nepomůže..Takže ho na dálku zdravím a všem přeji, ať to vydržíte a tatínka ať to tak nebolí..Týden jsi měl, Zdeňku, fakticky náročný a neštěstí a problémy fakt někdy připomínají zvětšující se sněhovou kouli..Ale obleva je zde a i slunko občas vykoukne a stejně tak se určitě spraví situace u Vás..S tím presidentem asi nikdo už nic neudělá, ale asi máme to, co si zasloužíme..Já se teda za nikoho druhého stydět nehodlám, zásadně se stydím pouze a jen za sebe, když něco podělám..A to bývá poměrně často..Snad to s přibývajícími léty bude lepší:-)Týden byl dost smutný, potíží hodně a únava a nechuť k aktivitám obvyklým pochopitelná..Taroky počkají, však si je potom vychutnáš ještě více:-))Hlavně aby to s tatínkem dopadlo dobře..A v neposlední řadě notně opožděně přejeme celá rodina všechno nejlepší, hodně zdraví, optimismu a pevných nervů..Ať žije Zdeněk!!:-)Šárka..
30. 1. 2013 19:40:17
To je ale smůla :-( Přeju, ať to tatínkovi dají dochtoři co nejdříve do kupy a ať ho to nebolí a brzy se uzdraví. A ta garáž taky nepotěší. Co jsou to za klauni??? Jinak týden je dobře zdokumentovaný, škoda, že samé takové nepříjemnosti. Tak ať je brzo líp a můžeš jít zase v klidu na taroky :-)


Tags more tags

next dayright arrow Neštěstí nechodí po horách … - 21. 1. 2013