Life on Earth through the eyes of its inhabitans

next dayright arrow Propršená dovolená - 10. 6. 2012
Share week
photo

10. 6.Sunday

photo

11. 6.Monday

photo

12. 6.Tuesday

photo

13. 6.Wednesday

photo

14. 6.Thursday

photo

15. 6.Friday

photo

16. 6.Saturday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Nedělní ráno slibuje pěkné počasí a budí nás sluníčkem. Tak vyzvedneme mamku a spěcháme do Orlové. Je tam přece úplně nová pergola. Kuba si sebou nese roztomilé štěňátko, to bude pěkné odpoledne. Anička si na to nahodila vizáž rozpustilé školačky. A už se bouchá šampíčko. Je co slavit. Anička a táta mají narozeniny, Kuba udělal státnice a pergola je hotová. V okamžiku založení ohně začne pršet a vytrvale lije téměř hodinu. Nepolevil jsem a oheň s vydatnou pomocí ostatních rozdělal. Dost mne to ale otrávilo, je to jako naschvál. A ještě nám špatně hořelo dřevo. Ale Kuba je inženýr a už jen to přemazává všechny ostatní strasti. Tak si dáme tu Plzeň a Chabaňskou slivovici a bude nám ... no mi trochu šoufl. Cestou domů ještě navštívíme Majku a Karla, kde je také k dispozici Chabaňská a zbytek dne už mám rozmazaný. Praktický návod na stavbu pergoly je zde: http://fotoakce.kamrla.eu/thumbnails.php?album=74.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Register

26. 6. 2012 23:06:56
Díky všem za návštěvu, Jano Vám také za návštěvu na mém webu. Potřeboval by probrat a utřídit. Jo, bublifuk, to je věc. Ale focení bublin mi moc nejde, tohle budu ještě muset potrénovat. Jinak si hraju moc rád a docela veřejně. Z let, kdy jsem se za to styděl, jsem už dávno vyrostl.
25. 6. 2012 21:38:49
Zdenku, propršenoudovolenou jsme měli s Radimem loni...ale léto teprve začíná, tak si ještě s Aničkou a celou rodinkou toho sluníčka užijete a možná si pak budete říkat, že by mohlo sprchnout ... : ) Vidím, že bublifuk má více fanoušků, patřím mezi ně taky, jen jsem to ještě veřejně nepřiznala ; )
25. 6. 2012 12:22:33
fajn týden, teď jsem tu pár dní nebyla, mě totiž ty státnice a diplomka teprv čekají:(zlatě, dokud člověk studuje a nemusí chodit do práce, takhle při práci je to opravdu záhul:/ Kubovi gratuluju (a trochu i závidím!:) líbí se mi, jak si hezky hrajete (bublifuk a pod.:)), chlapi stejně zůstávají pořád malými kluky, o tom žádná!:)tak přeju hodně sluníčka, hlavně v duši, ať je na tom světě veseleji:)
24. 6. 2012 10:21:56
koukla sem se na váš web a odpoledne sem hoďku měla co dělat ....krásný fotky a našla sem několik známých tváří:-) a tento týden i když propršený tak dovolená je dovolená...
18. 6. 2012 21:10:30
Týždeň dobrý so smutným koncom, objektívu je fakt škoda. Ináč cez víkend som si tiež kúpil bublifuk, teda pôvodne som sa snažil presvedčiť všetkých, že to je pre naše bábo, ale nikto mi neuveril :D
18. 6. 2012 20:59:50
Ten objektiv, tak to je k smutku:-(Jinak týden sice mokrý, ale tak pohodový:-))Nebo je to možná o tom, jak si pohodu prostě "udělat" a udržet..Moc se mi líbí ta atmosféra u Vašich, připadám si, jako bych Vaši rodinu znala léta a právě u Vás byla na návštěvě. Líbí se mi paní Aničky culíky, mimochodem jí to sluší, že ji pozdravuju:-)A taky to Kubovo testování houpačky, to mě pobavilo:-) To bych také testovala:-)Zdeňku, přeju krásné dny, Šárka..


Tags more tags

next dayright arrow Propršená dovolená - 10. 6. 2012