Life on Earth through the eyes of its inhabitans

next dayright arrow Týden pergoly - 13. 5. 2012
Share week
photo

13. 5.Sunday

photo

14. 5.Monday

photo

15. 5.Tuesday

photo

16. 5.Wednesday

photo

17. 5.Thursday

photo

18. 5.Friday

photo

19. 5.Saturday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Nedělní ráno je nádherné, ale je stále dost zima. Na brzký oběd máme houbové rizoto a po poledni už jsem opět v Orlové a pracuji na přípravách pro stavbu pergoly. Vystříhat zbytek vína z plotu a ten pak definitivně zlikvidovat. Také je třeba vyndat ze země klepáč koberců a přemístit ho jinam. To obnáší vymyslet systém pák, pomocí kterých se to podaří dostat ven (geniálně to vymyslel táta), vyvrtat nové díry do systému kořenů, které jsou všude a klepáč trochu zkrátit, před cca 30 léty jsem ho poctivě zabetonoval do 90 cm hloubky. Pak usadit do váhy (koupil jsem novou bublinku) a kolem sedmé večer jsme hotovi. Navzdory pěknému ránu jsme několikrát zmokli, ale ten pocit s dobře odvedené práce ... ten teda je. :-)
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Register

3. 6. 2012 10:30:44
Děkuji vám za návštěvu a chválu. Na pergolu jsem docela pyšný, přece jen jsem obyčejný programátor. Ale vždy jsem chtěl být dřevorubcem a pracovat s pilou v lese. Takže z tohoto pohledu je snad všechno v pořádku.
30. 5. 2012 20:57:35
Teda pergola fakt super, jasně, že jsem nevydržela a šla se do dalšího týdne podívat na finiš. Tak ať se vám všem pod ní dobře odpočívá i flámuje :O)
22. 5. 2012 15:48:11
To je práce, výsledek bude, vlastně už je, fajn..A v montérkách jsi fakt "kořen", Zdeňku!! Mě se líbí i úterý, je pěkně v kontrastu s těmi pergolovými dny..A bowling, ten mám taky ráda..Hlavně když se sejde ta správná parta..Na film Země česká, domov Tvůj se už fakt těším..Já tam to své dílko nakonec neposlala, radši..Myslím, že i tak budou mít tvůrci plné ruce práce:-))Zdravím Vás všecky, rodičům ať pergola dobře a dlouho slouží a dělá radost a Tobě přeju, ať se Ti daří ve všem, co děláš..Šárka..A zdravím paní Aničku!!..
21. 5. 2012 22:58:16
jeee, koukám už jste nahrál ten pergolový týden a je dost dobrý!:)a dílo se zdařilo - taky se na něco podobného chystáme na chalupě, ale to je ještě hudba budoucnosti:))) a doufám, že už se zase můžete hnout:) a termín kočičí počasí - to opravdu sedí, kočky jsem, upřímně, nikdy nepochopila:)) tak vám přeju spoustu dalších splněných předsevzetí:)


Tags more tags

next dayright arrow Týden pergoly - 13. 5. 2012