Life on Earth through the eyes of its inhabitans

next dayright arrow Nemocniční - 19. 2. 2012
Share week
photo

19. 2.Sunday

photo

20. 2.Monday

photo

21. 2.Tuesday

photo

22. 2.Wednesday

photo

23. 2.Thursday

photo

24. 2.Friday

photo

25. 2.Saturday


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Trouba je v neděli v akci a kuře na zelí je náš oblíbený recept. Na našem panoramatu Ostravy roste nový dům v oblasti Nové Karolíny. Odpolední procházka. Taje a je deset stupňů nad nulou. Bazaly, Bazaly, rubané do skály na kopci nad městem byly ste, už neste včera vás prodali. Tak to zpívá Jarek Nohavica a jako už mnohokrát vyjádřil pár slovy pocity mnoha Ostravanů. Od se tady první západ hrál 19. dubna 1959 a to je dřív než jsem se narodil. Tenhle stadion k Ostravě patří, ale ono stále více bohužel platí, že nic není napořád. Žijeme moc rychle. Cestou zpět se stavujeme v Penny na velký nákup. Ten je, co? Ještě vyhodit reklamní letáky. Dal bych tam ceduli, že je nechci, ale hold některé chci. Pressíčko, pressíčko a večer venku prší a světýlka dělají mnohem poetičtější atmošku, než jak tomu ve skutečnosti je.
Comments

You need to be logged in to add comments.

Login Register

9. 3. 2012 17:33:08
Je veľmi pekné, ako pomáhate svojim rodičom pán Zdenek.To sa len tak nevidí.Pripájam sa k blahoželaniam k ďalšej výhre.Vám to proste ide ako po másle.Pozdravujem do Ostravy:)
9. 3. 2012 10:47:22
hezký, takový příjemně lidský týden...prostě takový, jakého jsme Tě už trošičku poznali...těším se na setkání ostravských woláků příští týden...P
6. 3. 2012 12:12:35
Ahoj Zdenku, připojuji se k Šárce a nabádám Tě: "buď drzým Ostravákem" a fotky do soutěže pošli: )Jsi už protřelý soutěžící (a několikrát oceněný, k čemuž Ti moc gratuluji!)a člověk nikdy neví, to byl byla šupa, kdyby Ostraváka ocenili v "pražské" soutěži : )Držím pěsti!S Aničkou - tedy s Annou : )Vám to spolu moc sluší a celý týden je velmi slušivý. Také děkuju za reklamu ; )mám z toho článku velkou radost a ta je vždy větší, když je sdílená...
26. 2. 2012 21:14:25
Velmi se mi líbí nejen fotografie, ale hlavně to, jak pomáháš rodičům..A moc se přimlouvám, abys byl "Drzý Ostravak" a fotky rozhodně poslal, moc bych Ti, Zdeňku, přála úspěch:-))Máme mistryni Wol, no není to bezva?? A dokonce seděla s náma u jednoho stolu, heč:-))Čtvrteční fotka Moniky s fotkou Moniky je parádní, ta tiskárna není marná, vypadá to pěkně..Inu, hezká slečna, to je radost tisknout:-))Moc všecky pozdravuji, přeju (zejména) rodičům pevné zdraví a Tobě gratuluju k úspěchům v soutěžích, jsi fakt dobrý, já mám děravou hlavu..Ale nevadí, snad se mi někdy zadaří "zapnout mozek" a něco někam poslat:-)Šárka..


Tags more tags

next dayright arrow Nemocniční - 19. 2. 2012