Жизнь на Земле глазами ее обитателей

left arrowprevious day Slunce, mráz, nádhera. - 14. 2. 2012
photo

8. 2.Среда

photo

9. 2.Четверг

photo

10. 2.Пятница

photo

11. 2.Суббота

photo

12. 2.Воскресенье

photo

13. 2.Понедельник

photo

14. 2.Вторник


Страница данного Пользователя включает описания дней на языке, не доступном на сайте, которые вы ипользуете в данный момент.
Česky
Zorganizoval jsem pro celou chalupu výlet na běžkách. Loni pár slabších jedinců kolabovalo, tak letso jsem je musel šetřit. Nad Harrachovem(9) je nápis ze stromů, dodnes jsem nepřišel na význam a důvod.
Комментарии

Необходимо войти, чтобы добавить комментарии.

Логин Регистрация

3/3/2012 7:28:40 PM
Skvělý týden, díky za připomentí Josefa Kocourka. Moc se mi líbí fotky: středeční šestka, čtvrteční trojka a nedělní dvojka je špica.
3/2/2012 2:45:08 PM
Slunce, mráz, nádhera. jak výstižné
3/2/2012 2:32:14 PM
Nááádherááá
3/2/2012 9:45:06 AM
Pěkná nádhera. :) a já v tu dobu jen ležela celý dny v posteli.... áááchjo.
2/22/2012 5:02:58 PM
Krásný, jedním slovem krásný..Ty obrázky proti sluníčku, tak ty já miluju!!A alejovka, kdy už bylo po sluníčku..A líbí se mi, jak píšete, že i když je po sluníčku, na světě je krásně..Je, na světě je pořád hezky, když má člověk zdravý nohy, oči k dívání a mír k žití..Všecko ostatní máme tak nějak navíc, za odměnu:-)Trvalo mi skoro celý můj život, než jsem na to přišla:-)A i Vy jste mi k tomu dopomohl, Romku:-))Dík za parádní zážitek..Šárka..


Теги more tags

left arrowprevious day Slunce, mráz, nádhera. - 14. 2. 2012