Жизнь на Земле глазами ее обитателей

left arrowprevious day next dayright arrow 129. - Jak se potkaly dvě WoLařky - 22. 10. 2016
photo

18. 10.Вторник

photo

19. 10.Среда

photo

20. 10.Четверг

photo

21. 10.Пятница

photo

22. 10.Суббота

photo

23. 10.Воскресенье

photo

24. 10.Понедельник


Страница данного Пользователя включает описания дней на языке, не доступном на сайте, которые вы ипользуете в данный момент.
Česky
hned ráno jedu na Florenc, kde už čeká zde známá WoLka Káťa, vidíme se prvně! / vyrážíme na FotoExpo, kecáme u zajímavé (hah, prostě ne moc dobré) kávy. Káťa má pro mě zajímavý a super dialekt a já prý zas mluvím pražsky:D:D / to jsme my! / jdeme zjistit, v čem se dobrá svatební reportáž podobá svíčkové :))) / O B Ě D, konečně! / fotíme se navzájem / fotím, jak ostatní fotí fotomodelku, fakt mě baví, jak se tam všichni cpou :D:D / jedu Káťu vyprovodit na bus, mezitím vznikne tahle fotka v metru / a vracím se na Vinohrady si poslechnout Roberta Vano... SUPER DEEEN!!! :))))
Комментарии

Необходимо войти, чтобы добавить комментарии.

Логин Регистрация

10/30/2016 10:33:57 PM
RK: tak to je potom jasný:) já vyrostla na Nohavicovi, Svěrákovi Uhlířovi a tak dále, takže od toho se odvíjel i následující hudební vkus:)):D kávy není nikdy dost, ty mi zas občas děláš chutě tím jídlem! :D
10/30/2016 8:30:50 PM
Tak to já už z rapu vyrostla, poslúchala jsem ho na základce, a to aj PSH, co tam máš nebo třeba Indy a Wich, Diwokej Západ, Orion, atak :))... Jináč ste měli určo super setkání s Káťou, užili jste si to. :) Těma kávama mi občas děláš chutě! :))
10/27/2016 1:25:09 PM
Jen dej rapu vic sanci :))
10/24/2016 8:40:15 PM
Super setkání:-)Občas mám pocit, že Woláci se znají odjakživa, s Kačkou jste stejná krevní skupina:-)A naprosto miluji Roberta Vana!:-))) Ahoj? holky Wolky! Š.
10/24/2016 8:33:05 PM
Nejvíc boží (tý)den! :D ♥


Теги more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow 129. - Jak se potkaly dvě WoLařky - 22. 10. 2016