Жизнь на Земле глазами ее обитателей

left arrowprevious day Týden z nejvšednějších... - 29. 5. 2015
photo

23. 5.Суббота

photo

24. 5.Воскресенье

photo

25. 5.Понедельник

photo

26. 5.Вторник

photo

27. 5.Среда

photo

28. 5.Четверг

photo

29. 5.Пятница


Страница данного Пользователя включает описания дней на языке, не доступном на сайте, которые вы ипользуете в данный момент.
Česky
Nejdříve pořádek na stole. V čítárně knihovny prohlížím časopisy. Na výstavním okně jsou informace o Janu Saudkovi. Domů jdeme kolem mostu, který již nabývá podobu z plánů. Za plotem se schovávají tenisové kurty. Dcera stále nic, čekání na vnouče se protahuje. Večer divadlo. Na náměstí je mnoho zájemců o prohlídku kaple uvnitř sloupu sv. Trojice. Ve foyeru si prohlížíme ceny pro herce z posledních let a o přestávce v začínajícím soumraku siluety sochařské výzdoby náměstí. Světla města na zpáteční cestě.
Комментарии

Необходимо войти, чтобы добавить комментарии.

Логин Регистрация

6/6/2015 11:25:42 AM
Všední dny jsou krásné, hlavně ty, co se povedou. Já mám rád všední dny :-)
6/6/2015 8:43:04 AM
všední dny neexistujou. Každý den je vyjímečný.
6/6/2015 7:59:51 AM
Františku, Olgo, Zdenko, Šárko a Mirko, děkuji za nahlédnutí a komentáře...
6/5/2015 10:28:34 AM
Opět krásný,pohodový týden....Jitko moc zdravím....
6/4/2015 10:23:21 PM
Nejvšednější dny..Těch je v životě skoro všech nás šťastných, co žijeme v míru, nejvíce..A přesto se děje denně něco mimořádného..Třeba to napětí, kdy už přijde na svět vnoučátko?..Nebo mizející Prior..Vždyť ten byl součástí života několika generací..Kvetou máky..Už zas..Jako každý rok..Ano, ale mě se zdají rok od roku krásnější..Výlet, prostě čas věnovaný nejen zajímavostem, ale i blízkým..Výročí promoce, krása, vždyť to jsou všecko nevšedně krásné chvíle..A já jsem za ty týdny "nejvšednější" velmi vděčná:-)Zdravím, Jitko, a doufám, že už se naplno raduješ z vnoučete:-)Šárka..
6/4/2015 10:02:12 PM
krásne nejvšednejší týždeň, je tu moc pekných obrázkov :)
6/4/2015 7:15:10 PM
Opět moc příjemné setkání se známými místy jinýma očima. Mizející Prior mě také láká k focení, ne9 - ta je luxusní.
6/4/2015 1:52:14 PM
Konec Prioru! Už si ani nepamatuji, kdy jsem tam byl naposled...


Теги more tags

left arrowprevious day Týden z nejvšednějších... - 29. 5. 2015