Élet a Földön - lakóinak saját szemszögéből

left arrowprevious day next dayright arrow Martínkovický sekáč - 7. 6. 2025
Share week
photo

6. 6.Péntek

photo

7. 6.Szombat

photo

8. 6.Vasárnap

photo

9. 6.Hétfő

photo

10. 6.Kedd

photo

11. 6.Szerda

photo

12. 6.Csütörtök


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
To stávání mě jednou zabije. Ale venku je všelijak , tak se oba věnujeme kuchtění Pak nabiju dva nikony a pro sichr dám do kapsi malého Soníka. Jdeme v dešti na Martínkovického sekáče. Nakonec se to ukázalo jako dobré rozhodnutípro zbytek dne! howgh
Megjegyzések

Megjegyzés hozzáadása előtt be kell jelentkeznie.

Bejelentkezés Regisztráció

6/20/2025 10:27:36 PM
Středa - jak blbě vidím, tak čtu: To stárnutí mě jednou zabije......Sorry, ty naopak jsi plný života...a focení je do důchodu dobrej koníček...Ať se daří!
6/17/2025 3:02:56 PM
Pá6! So6! Ne3, ja jich za život chytil hodně, ale až teď se zjistilo, že před asi deseti lety jsem prodělal boreliózu. Klíšťata jsou největší "svině" co znám, zabít se dají stěží a nikdo je nechce žrát. Ne6! :-) Po6! St2! St3! Čt9! Jako Marian, měj se!
6/17/2025 12:52:54 PM
V Martínkovicích je prostě krásně a ty to skvěle zprostředkováváš. Super, Done!


Címkék more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow Martínkovický sekáč - 7. 6. 2025