Élet a Földön - lakóinak saját szemszögéből

left arrowprevious day Chata prodejná - 22. 4. 2025
photo

16. 4.Szerda

photo

17. 4.Csütörtök

photo

18. 4.Péntek

photo

19. 4.Szombat

photo

20. 4.Vasárnap

photo

21. 4.Hétfő

photo

22. 4.Kedd


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Balím se a hodně se snažím na nic nezapomenout. Mám obavy z cesty do Liberce, ale nakonec byla moc hezká – Chomutov, Ústí nad Labem, Děčín atd. V Liberci nafotím pobočku a za 30 minut jedu směr Praha a pak Brno. Celou cestu jsem poslouchal od Harva Ekera „Jak myslí milionáři“ a hodně mě to motivuje a uklidňuje. V Bystrci jsem před 17 h a v 18 h už fotím workshop Duševní zdraví a mindfulness v centru Brna. Jel jsem tam MHD. Vendulka psala, že Eliška měla klíště přisáté nahoře na hlavě. Stavím se v Bille koupit večeři a před 21 h večeřím tousty. Upravuju fotky a jdu spát. Zítra mám hodně úkolů.
Megjegyzések

Megjegyzés hozzáadása előtt be kell jelentkeznie.

Bejelentkezés Regisztráció

5/2/2025 11:44:31 AM
Jů, tolik vstavačů! I na horách v Beskydech jsou.Moc lidí o nich neví a to je dobře.. Pěkný týden, Eli je středobodem života❤️


Címkék more tags

left arrowprevious day Chata prodejná - 22. 4. 2025