La vie sur la planète Terre par les yeux de ses habitants

left arrowprevious day next dayright arrow Osm tisíc s tatarákem - 25. 3. 2026
photo

23. 3.Lundi

photo

24. 3.Mardi

photo

25. 3.Mercredi

photo

26. 3.Jeudi

photo

27. 3.Vendredi

photo

28. 3.Samedi

photo

29. 3.Dimanche


Dans la série de cet utilisateur, il y a une déscription de la journée dans la langue autre que la langue de la page que tu es en train d´utiliser.
Česky
(1) Snídaně (2) Uklizeno a připraveno, stačí jen škrtnout. Většinou až odpoledne (3) "Práce" na počítači (4) Pohrabal jsem zahradu (5) Obří slalom v Norsku (poslední závod) (6) Máme baterii a nevíme jak ji nabít. Řeším s AI. Nakonec nacházíme překvapivé řešení. Nemusím nic kupovat, jedna s nabíječek se hodí :-) (7) Čtu si (8) Zprovoznil jsem venkovní světlo, mám radost, to chce štamprlu :-) (9) Zrovna čtu osudy žen, které přežili holokaust a pětadevadesátiletá Edith Brucková, která přežila Osvětim i pochod smrti, žije v Římě. Před několika lety tam zažila šok, když potkala ženu, která ji kdysi v nacistické uniformě týrala.
Commentaires

Vous devez etre enregistré pour pouvoir ajouter un commentaire.

Connexion Enregistrer

4/6/2026 5:53:24 PM
Prořezáno - a já po několika letech, a určitě naposled, sdílím tento pohled na Zanzibar...dojalo mě to, děkuji a zdravím! O tom, že jsou tvé týdny na chatě pestré a zajímavé, není třeba ztrácet slov...je to perfektní rodinná základna, dobře jste to vymysleli a provedli...tak ať se daří!


Tags more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow Osm tisíc s tatarákem - 25. 3. 2026