La vida en el planeta Tierra vista por sus habitantes

left arrowprevious day next dayright arrow 29.5-4.6.25 - 1. 6. 2025
Share week
photo

29. 5.Jueves

photo

30. 5.Viernes

photo

31. 5.Sábado

photo

1. 6.Domingo

photo

2. 6.Lunes

photo

3. 6.Martes

photo

4. 6.Miércoles


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Zorinka a Lorinka jsou na verandě často. Pavouk našel místo k životu v kůlně. Blanka pod oknem. Cestou na zastávku. V Ostravě se chystá zajímavá akce. Holubi se dali do úklidu. Pivo. Spustil se liják. Více než před sto lety zpracoval středověké rukopisy ve vydání Sefer Raziel haMalach Isaac Eisenberg. Mnoho zde uvedeného vyvolá asi úsměv, ale kniha má své kouzlo a něco z toho, možná "zabere" i dnes :-), jsem rád, že ji mám.
Comentarios

Tienes que iniciar sesión para anadir comentarios

Iniciar sesión Registrarse

6/15/2025 4:04:37 PM
Velmi Ti děkuji, Pepíku, za zhlédnutí mého týdne a komentář. Dnes skoro nikdo nic nečte. Nedivím se. V nabídce jsou knihy, které skoro nikoho neosloví. A to co, by třeba zaujalo je nehorázně drahé pro lidi s nižšími příjmy. Knihy, které mám jsou zajímavé a byly koupeny maximálně za pár desítek korun.
6/13/2025 10:02:40 AM
Zajímavé...tvou knihovnu bych rád viděl...:-)...a virgule jsou opravdu záhadné...a fungující,,,viděl jsem to nejednou,,,


Tags more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow 29.5-4.6.25 - 1. 6. 2025