La vida en el planeta Tierra vista por sus habitantes

left arrowprevious day next dayright arrow Vdali jsme Elišku! - 9. 5. 2025
photo

7. 5.Miércoles

photo

8. 5.Jueves

photo

9. 5.Viernes

photo

10. 5.Sábado

photo

11. 5.Domingo

photo

12. 5.Lunes

photo

13. 5.Martes


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Vzbudil jsem Vendulku hned v 7 hodin, protože chce jít na jógu. Netváří se moc šťastně, ale jde. Jóga je zahřívající, ale ve druhém patře stodoly je docela zima. Vychutnáme si snídani a já fotím Adélku Felklovou, jógovou instruktorku. Na oběd si zajdeme do motorestu a odpoledne už jenom plánujeme zítřejší obřad. Večer si užíváme promítání filmu, který vznikl speciálně pro svatbu. A večer se řádí na karaoke. Eliška zpívá dvě písničky.
Comentarios

Tienes que iniciar sesión para anadir comentarios

Iniciar sesión Registrarse

5/22/2025 10:06:28 AM
Pěkná svatba v keásném prostředí....a když tam můeš být s celou rodinou, tak to je práce jako za odměnu...občas si to v tom fofru zasloužíš...dtejně jako výběr redakce,,,Gratulka!
5/21/2025 8:50:59 PM
Děkuji za výběr! :-D


Tags more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow Vdali jsme Elišku! - 9. 5. 2025