La vida en el planeta Tierra vista por sus habitantes

next dayright arrow A je to pryč... :( - 27. 6. 2019
Share week
photo

27. 6.Jueves

photo

28. 6.Viernes

photo

29. 6.Sábado

photo

30. 6.Domingo

photo

1. 7.Lunes

photo

2. 7.Martes

photo

3. 7.Miércoles


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky English Slovensky
Po čtyřech společných letech odcházejí dvě devítky, ve kterých jsem trávil několik hodin týdně...dvě třídy nabité suprovými náctiletými....při slavnostním předávání vysvědčení jsem si znovu prožíval, kolik dobrého jsem s nimi za ta léta zažil...dík! Rozárka a spol zazpívaly klasiku, která popisovala i moje pocity - Těch dnů, kdy svítá o trochu dřív, těch je jen pár... ... do kostela jsme se už nevešli, prvně jsme v kulturáku...nejdřív jsou závěrečná videa, (všechna měla něco do sebe, ale to od 9C bylo narvané nápady jako snad žádné v historii), 9D zároveň pokřtila svou knihu příběhů, kterou stihli během devítky vydat...a pak už vysvědčení a loučení...rozcházíme se na závěrečné obědy...kde se ještě naposledy loučíme...s céčkem "tradiční" každoroční širokáčem a pak se rozcházíme na vlastní večírky...my se loučíme nejen s 18/19, ale mj. i s kolegou Vláďou, který bude scházet na mnoha frontách, dětem i dospělým...eŠ. a její koleno Po čtyřech společných letech odcházejí dvě devítky, ve kterých jsem trávil několik hodin týdně...dvě třídy nabité suprovými náctiletými....při slavnostním předávání vysvědčení jsem si znovu prožíval, kolik dobrého jsem s nimi za ta léta zažil...dík! Rozárka a spol zazpívaly klasiku, která popisovala i moje pocity - Těch dnů, kdy svítá o trochu dřív, těch je jen pár... ... do kostela jsme se už nevešli, prvně jsme v kulturáku...nejdřív jsou závěrečná videa, (všechna měla něco do sebe, ale to od 9C bylo narvané nápady jako snad žádné v historii), 9D zároveň pokřtila svou knihu příběhů, kterou stihli během devítky vydat...a pak už vysvědčení a loučení...rozcházíme se na závěrečné obědy...kde se ještě naposledy loučíme...s céčkem "tradiční" každoroční širokáčem a pak se rozcházíme na vlastní večírky...my se loučíme nejen s 18/19, ale mj. i s kolegou Vláďou, který bude scházet na mnoha frontách, dětem i dospělým...eŠ. a její koleno Po čtyřech společných letech odcházejí dvě devítky, ve kterých jsem trávil několik hodin týdně...dvě třídy nabité suprovými náctiletými....při slavnostním předávání vysvědčení jsem si znovu prožíval, kolik dobrého jsem s nimi za ta léta zažil...dík! Rozárka a spol zazpívaly klasiku, která popisovala i moje pocity - Těch dnů, kdy svítá o trochu dřív, těch je jen pár... ... do kostela jsme se už nevešli, prvně jsme v kulturáku...nejdřív jsou závěrečná videa, (všechna měla něco do sebe, ale to od 9C bylo narvané nápady jako snad žádné v historii), 9D zároveň pokřtila svou knihu příběhů, kterou stihli během devítky vydat...a pak už vysvědčení a loučení...rozcházíme se na závěrečné obědy...kde se ještě naposledy loučíme...s céčkem "tradiční" každoroční širokáčem a pak se rozcházíme na vlastní večírky...my se loučíme nejen s 18/19, ale mj. i s kolegou Vláďou, který bude scházet na mnoha frontách, dětem i dospělým...eŠ. a její koleno
Comentarios

Tienes que iniciar sesión para anadir comentarios

Iniciar sesión Registrarse

19. 7. 2019 7:00:09
Paráda Luky … konec školního roku … umíš to krásně sdělit, jak to máš rád … a HS … co dodat … byla to opět paráda, napsal jsi to přesně a výborně zaznamenal … novinová láska … no, jak snadno se člověk dostane do novin :-) … a myslím, že moje nejméně dvě manželky, kdyby byly na místě, tak by nežárlily … tak silná a nakažlivá je atmosféra HS … on ten klučina (Patrik, žejo? … představoval se, že je Patřiček … ) je toho ostatně důkazem … on tu atmosféru jasně cítil a byl na vlně … strašně fandím Vaškovi a celému skvělému týmu, ať to ještě dlouho vydrží … skvělý je také zbytek týdne s náhodným a milým setkáním … moc se mi tady líbilo … tak a teď se seberu a jdu na Lysou …
16. 7. 2019 15:49:32
Na novinové lásky pozor, pokiaľ viem, ZK má najmenej dve (neviem, či žiarlivé) manželky...:) Parádny týždeň, plný slniečka a šťastných ľudí, usmievala som sa od začiatku do konca...:)
16. 7. 2019 11:51:39
;) novinová láska <3 Evi, to jsem nevěděl...Janu znám od června,ale s Vláďou se známe léta, kdysi jsem ho učil. Pepo...učitel normální - pro někoho fajn, pro někoho vůbec...to je jako se vším...ale tyhle dvě devítky byly fakt suprové...vždycky mě to překvapí, že i po těch letech a tolika třídách je něco najednou jinak a víc ;) HS si příští rok stopro zapiš do diáře...můžeš tam i spát ve stanu, je tam městečko...a kdybys spal, taxe přidám a třeba i další woláci...hm?
16. 7. 2019 11:40:48
Ty jsi prostě bájo učitel...Byly časy, kdy jsem zhusta navštěvoval letní hudební fesťáky, teď už jen vzpomínám...byly to krásné zážitky...HS třeba ještě zkusím...a těším se s vámi na Ukrajinu, ahoj!
16. 7. 2019 11:24:09
Lukáši, krásný týden! A svět je malý, na sobotní osmé fotce je moje ségra, která na Hradeckém slunovratu také juchala :)Krásně jste ji zachytil.
16. 7. 2019 9:15:30
Pořád se něco dějě, super! :)
16. 7. 2019 6:38:16
Připomnělo mi to můj konec na základce. Hezký týden. Hradečák příští rok :)
15. 7. 2019 21:18:27
Super týden !!! HS byl úžasný a novinová láska.... Co dodat? :-)
15. 7. 2019 19:50:51
Parádní týden jako vždy... :-D Na příští rok si plánuju HS ;-)


Tags more tags

next dayright arrow A je to pryč... :( - 27. 6. 2019