La vida en el planeta Tierra vista por sus habitantes

next dayright arrow Žijeme a jde to... - 25. 3. 2017
Share week
photo

25. 3.Sábado

photo

26. 3.Domingo

photo

27. 3.Lunes

photo

28. 3.Martes

photo

29. 3.Miércoles

photo

30. 3.Jueves

photo

31. 3.Viernes


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
.1. hurá, jaro už je tady .2. Jaime si hlídá babi a dědu .3. to měla ta zima ale sílu .4. cestička se nevine, je rovná .5. sedmikráááásná .6. u sousedů jsme byli na kafi letos poprvé .7. vyčistila jsem okolí jezírka .8. doma se uklání tulipány .9. dáme si na zdraví s Karolínou
Comentarios

Tienes que iniciar sesión para anadir comentarios

Iniciar sesión Registrarse

22. 4. 2017 21:28:38
Jéé, já vám děkuji za tolik komentářů. Zdeňku, človíčkové mají energie na rozdávání, proto jsem s nimi a čerpám ji z nich jak to jen jde. A tabuli ovládají po prvním ukázání, zato příbor nebo tkaničky, to jim nejde. Noli, Týnce bude 16 a na sraz se jdu podívat do mailu na datum. Františku, děkuji, však už bylo na čase se zase ukázat. Petro, děkuji, jsem pohodový člověk a tak jsem ráda, že je to "vidět". Josefe, posnažím se Ústí vyfotit častěji.
18. 4. 2017 13:43:34
Už jsem se po Tobě taky poohlížel a rád vidím, že je všechno jak má být...už dávno jsem se svěřil, že mám k Ústí sympatie a Ty jsi pro mne taková jeho reprezentantka...:-) Variace na Čt/4: "Už na mě ta hydra zase mrká okem krhavým"...měj se hezky a zase se ukaž, třeba v Praze, jak píše Noli...když tam k vám vede taková parádní dálnice, žejo...:-)
18. 4. 2017 7:56:32
Hrozně fajn týden, dýchá z něj absolutní pohoda :-)
18. 4. 2017 6:45:33
Gábi, po tolika neúspěšných pokusech jsem narazil na pokračování. Tvůj návrat mě velice potěšil :-)
17. 4. 2017 11:56:03
Gabča, rada Ťa tu vidím, po takej dlhej dobe... Človiečikovia, dcérenky, koníčky a plno pozitívnej energie... Božínku, to malé dieťatko Týnka má už chlapca??? Pozrela som do Tvojich starších týždňov, aby som jej odhadla vek... áno, príšerne to letí... BEBE strechu som kedysi dávno robievala aj ja, mňam, skúsim do receptára vymyslieť trošku menej výdatnú verziu, ktorú by som nemala hneď na zadku...:)) V lete som bola s dievkami v Berlíne, a keď sme vláčikom prechádzali cez Tvoje mesto, vyhliadala som z okna, či náhodou...:)) Gabi, neviem, či si zaregistrovala májové WOL stretnutie v Prahe, nepridáš sa??? Myslím, že nielen ja by som Ťa rada videla a spoznala osobne... Maj krásne jarné dni...:))
17. 4. 2017 8:55:00
Ahoj Gábi … přesně po roce, to bude tím jarem :-) … a ta nedělní krajina se stádem koní … nádhera … a hlavně človíčci … kde se v nich ta energie bere … možná že je v každém z nás, ale oni s ní neplýtvají na zbytečnosti … snad jim ji neodčerpá interaktivní tabule, která je pro ně zcela přirozená, stejně jako mnoho dalších technických vychytávek, co ještě před pár lety nebyly na světě … ale i cesta je cíl a smysl se často nepozná ani na konci … Gábi, rád jsem Tě "viděl" …


Tags more tags

next dayright arrow Žijeme a jde to... - 25. 3. 2017