Das Leben auf Planeten Erde durch die Augen ihrer Bewohner

left arrowprevious day Vzkaz od strýce Pepina - 23. 4. 2013
photo

17. 4.Mittwoch

photo

18. 4.Donnerstag

photo

19. 4.Freitag

photo

20. 4.Samstag

photo

21. 4.Sonntag

photo

22. 4.Montag

photo

23. 4.Dienstag


Der Set dieses Benutzers enthält Tagesbeschreibung in einer anderen Sprache, als die Sprache der Webseite ist, die du jetzt benutzt.
Česky
První koncert Nerudy (Finále Plzeň) po roce. Nový bubeník, bylo to maso. Odpoledne jsem se procházel po městě a našel instalaci s citátama z Menzlových filmů. Našel jsem i hlášku od Boudníka, která mě provází celý život, podle toho, s jakou babou jsem byl, tak jsem si vždy říkal, jak je to přesný. Jak člověk naloží s energií v práci nebo v lásce. Je to tak. A taky je to tak, jak říká Pepin.
Kommentare

Du musst eingeloggt werden, um Kommentar hinzufügen zu können.

Anmeldung Registrieren

5/14/2013 10:32:24 AM
Ta vaše kavárna je moc fajn...a to ostatní taky...:-)
5/13/2013 8:28:00 PM
Teda u Vás "Doma" to žije:-)Hrozně zajímavá kavárna, hádám, že by se mi u Vás líbilo:-)A líbí se mi všecko to dění okolo..A poslední den s citáty je nejlepší, protože tak to je, Pepin to řekl přesně:-)Mějte se krásně, ať jste venku nebo "Doma":-)Šárka..
5/5/2013 12:02:00 AM
Něžného barbara dodnes vidím v každé puklině na zdi, co v životě potkávám. Určitě nejsem sám a asi by měl z toho radost, jak velký otisk zanechal svým nedlouhým životem. A Věře Chytilové jsem tak nějak vděčný za ten geniální nápad do role Vladimíra Boudníka v Automatu Svět obsadit Vladimíra Boudníka. A zfilmovala to podle mého názoru úžasně, což u Hrabalovy předlohy není nikdy snadné. Musel to být úžasný člověk. A Pepin jakbysmet. Váš týden se mi tradičně líbí. A předzahrádka by mohla mít podnázev: “UŽ JSMƎ skoro DOMA“. :-))) Mějte se.


Tags more tags

left arrowprevious day Vzkaz od strýce Pepina - 23. 4. 2013