Das Leben auf Planeten Erde durch die Augen ihrer Bewohner

left arrowprevious day next dayright arrow 32 týden... schutí do toho ,když se něco předělává - 22. 4. 2013
photo

21. 4.Sonntag

photo

22. 4.Montag

photo

23. 4.Dienstag

photo

24. 4.Mittwoch

photo

25. 4.Donnerstag

photo

26. 4.Freitag

photo

27. 4.Samstag


Der Set dieses Benutzers enthält Tagesbeschreibung in einer anderen Sprache, als die Sprache der Webseite ist, die du jetzt benutzt.
Česky
1)dlažba hotová 2-3)zedník se stěhuje 4)besa pozoruje5)ještě nás čeká spousty práce6)umyto z toho nejhoršího 7)relax s margotkou 8)a s mlékem 9)u mamky koukám na telku
Kommentare

Du musst eingeloggt werden, um Kommentar hinzufügen zu können.

Anmeldung Registrieren

5/7/2013 9:31:56 AM
Veľmi príjemné, Vy ste veľmi senzitívny človek, hneď ako vyjde slniečko, sršia Vaše týždne optimizmom napriek všetkému :-) Chodba vyzerá pekne a Vaše koláče ešte krajšie :-)
5/6/2013 5:30:16 PM
Jani, tolik práce už za vámi... přeji hodně sil do toho, co vás ještě čeká.. jinak mě potěšily kytičky, tady u nás ještě toho moc nekvete, tak jsem se u Tebe pokochala... zdravím, měj se krásně.
5/5/2013 4:17:44 PM
Zdravím, fajn týždeň, pre mňa sú top kvietky v piatok (a rybníček už bol pochválený)...Pekný deň:))
5/4/2013 11:48:36 PM
Au, foukám, snad už je noha v pořádku. Ty vaše pečené dobroty jsou úžasný, musím si naplánovat a váš týden prohlížet ve dne a ne v noci, to mě pak honí mlsná :o) A krásné jarní kytky tu máte. Líbí.
5/4/2013 11:09:31 PM
Loni touhle dobou jsem začínal stavět pergolu a letos nic moc v plánu nemám. A když se koukám na ten stavební mumraj, tak mne rozbolely ruce. Líbí se mi čtvrteční sedmička, připomíná mi rybník Skučák (název je podle zvukových projevů několika desítek druhu vodních ptáků, co tam hnízdí), také ho máme na dosah projížďkou na kole. Které jsem ovšem ještě letos nestihl vytáhnout. Pátek už krásně jarní, konečně to je tady. Nojo kafe je lepší do krku než do klína, tak ať se to hojí. Líbilo se mi tady, mějte se.
5/4/2013 9:58:53 AM
Teda u Vás je pěkně, Jani:-)A nejen venku, na sluníčku, ale teď už i doma, dlažba hotová, umytá, vymalováno, hmm, to bychom také potřebovali už jako sůl:-))Moc se mi líbí, kam jezdíte na kolech, ten rybník:-))Zdravím Vás, celou rodinu, Besu, snad se bude moct zase brzy vyhřívat na sluníčku:-)U nás teď aktuálně leje jako z konve:-)Ale i tak je moc fajn, hlavně, že už je jaro:-))Šárka..


Tags more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow 32 týden... schutí do toho ,když se něco předělává - 22. 4. 2013