Das Leben auf Planeten Erde durch die Augen ihrer Bewohner

next dayright arrow Kytara v rokli - 11. 6. 2025
Share week
photo

11. 6.Mittwoch

photo

12. 6.Donnerstag

photo

13. 6.Freitag

photo

14. 6.Samstag

photo

15. 6.Sonntag

photo

16. 6.Montag

photo

17. 6.Dienstag


Der Set dieses Benutzers enthält Tagesbeschreibung in einer anderen Sprache, als die Sprache der Webseite ist, die du jetzt benutzt.
Česky
Fotím dnes dopoledne i odpoledne promoce U3V a mezitím si odskočím zpátky do Bystrce na oběd. Jsem dneska nějakej unavenej. Nemyslí mi to. Nafotit promoce jsem zvládl a jel jsem se i ostříhat. Eliška byla se mnou, protože Vendulka jela na TČM. Zašli jsme spolu na zmrzku. Vendulka si chce koupit hlasový workshop a já nechci. Jsme z toho hlavou každej jinde. Zítra v tom snad budu mít jasněji.
Kommentare

Du musst eingeloggt werden, um Kommentar hinzufügen zu können.

Anmeldung Registrieren

6/27/2025 10:02:37 AM
Děkuji Pepíku. Je to hlavně tím, že mě tahle práce baví. Včera ráno jsem byl mrzout dokud jsem si nezafotil. :-D
6/27/2025 9:59:18 AM
To je hetké, když jedeš k vodě s kytarou, je to zpestření a ostatní to jistě ocení...a určitě nelituj, žs jsi v neděli zanedbal práci na fotkách, taky si od toho fotokolotoče musíš někdy oddechnout...řekl bych, že jsi dost pilný pracant...:-)


Tags more tags

next dayright arrow Kytara v rokli - 11. 6. 2025