Das Leben auf Planeten Erde durch die Augen ihrer Bewohner

left arrowprevious day 14. týden - Chůze, běh a cestování - 8. 4. 2014
photo

2. 4.Mittwoch

photo

3. 4.Donnerstag

photo

4. 4.Freitag

photo

5. 4.Samstag

photo

6. 4.Sonntag

photo

7. 4.Montag

photo

8. 4.Dienstag


Der Set dieses Benutzers enthält Tagesbeschreibung in einer anderen Sprache, als die Sprache der Webseite ist, die du jetzt benutzt.
Česky
Ještě v pyžamu jsem musela vyřídit pracovní telefon, a tak opět chvátám do práce, co mi nohy stačí. Během dne se počasí stále střídá. Doufám, že domů nepůjdu celá mokrá. Ale nakonec se krásně vyjasnilo a cestou domů mohu v klidu fotit. Třeba to, o co zrovna zakopnu, průhled břízou, nebo třeba reklamu na zimní dovolenou. Původně jsem dnes chtěla vyvařovat, ale v práci jsem se zdržela a chybí morálka. Špagety s pestem a smetanou ale nejsou špatnou náhražkou. K tomu příjemná stará hudba, ještě s šumem gramofonu. A na dobrou noc pořádný kýbl čaje :-)
Kommentare

Du musst eingeloggt werden, um Kommentar hinzufügen zu können.

Anmeldung Registrieren

4/14/2014 1:36:16 PM
Janičko, děkuji Ti. Jídlo, to je moje, bez něj jsem příšerně mrzutá. Nedávno mi váha ukázala, jak ráda baštím... No jo, čtvrt roku už je vlastně za mnou - ani jsem si nevšimla :-)
4/14/2014 8:36:07 AM
Zase krásný týden plný výborného jídla a mých oblíbených pražských zákoutí! Moc se mi líbí klobouk ve křoví i noční dlouhé expozice. Paráda Míli - těším se na další a mám radost, že Ti výdrž nad focím WOL vydržela ;-)


Tags more tags

left arrowprevious day 14. týden - Chůze, běh a cestování - 8. 4. 2014