Животът на планетата Земя през очите на обитателите й

left arrowprevious day next dayright arrow Mám pokosené - 7. 5. 2023
photo

5. 5.Петък

photo

6. 5.Събота

photo

7. 5.Неделя

photo

8. 5.Понеделник

photo

9. 5.Вторник

photo

10. 5.Сряда

photo

11. 5.Четвъртък


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky English Slovensky
Najkrajší výhľad je z našej kadibudky :o). Strašiak. Chalani vymýšľajú postup. A bum, už je dolu... Potom fičím pre Fildu a beriem ho na Cimburk. Celkom to toho mladého turistu bavilo. Po Cimburku na jedlo na Bukovanský mlyn. Večer Fildu vraciam domov a stíham ešte pokosiť s Jurkom :o) Najkrajší výhľad je z našej kadibudky :o). Strašiak. Chalani vymýšľajú postup. A bum, už je dolu... Potom fičím pre Fildu a beriem ho na Cimburk. Celkom to toho mladého turistu bavilo. Po Cimburku na jedlo na Bukovanský mlyn. Večer Fildu vraciam domov a stíham ešte pokosiť s Jurkom :o) Najkrajší výhľad je z našej kadibudky :o). Strašiak. Chalani vymýšľajú postup. A bum, už je dolu... Potom fičím pre Fildu a beriem ho na Cimburk. Celkom to toho mladého turistu bavilo. Po Cimburku na jedlo na Bukovanský mlyn. Večer Fildu vraciam domov a stíham ešte pokosiť s Jurkom :o)
Коментари

Трябва да си регистриран, за да добавиш коментар.

Влизане с парола Регистрация

5/31/2023 7:19:43 PM
Ty si pracovitá a májka stojí i když je na křivo.... super zdravím
5/30/2023 3:46:51 PM
Leni, to kosenie - holíčska SMM hľadá kosičov - z teba by mali radosť a všetko s úsmevom a prehľadom! Máš tu super farebné momenty!
5/30/2023 3:10:10 PM
Furt s dobrou náladičkou..to se mi na tobě líbí :-) a co teda ty úspory? mám podobnou kasičku a taky jsem zvědavá kolik tam bude....typuju 8850Kč :-p
5/29/2023 6:46:23 AM
Ved ona zase narastie.


Етикети more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow Mám pokosené - 7. 5. 2023