Животът на планетата Земя през очите на обитателите й

left arrowprevious day next dayright arrow 186th week - 22. 7. 2018
photo

19. 7.Четвъртък

photo

20. 7.Петък

photo

21. 7.Събота

photo

22. 7.Неделя

photo

23. 7.Понеделник

photo

24. 7.Вторник

photo

25. 7.Сряда


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky English
Letos je hooodně rajčátek, mňam!... Alda seká a já potkala ježka, který tam měl i miminko, které schovává :)... Datel, kterého jsme měli nahoře v podkroví na betonovém sloupu, už sa vzpamatoval a našel si strom :D... Tak, lístky na Ultra Europe přístí rok ve Splitu jsou koupeny! :D A v noci si ještě dáváme live Armina z Parookaville! :D This year is a lot of tomato, yummy!... Alda is chopping and I met a hedgehog who also had a baby there :)... Woodpecker, which we had at the top of the attic on the concrete pillar, he already recovered and found a tree :D... So, tickets to Ultra Europe for the next year, are bought! :D And at night we again watch Armin live from Parookavile! :D
Коментари

Трябва да си регистриран, за да добавиш коментар.

Влизане с парола Регистрация

9/2/2018 8:44:53 AM
:-)
8/29/2018 10:39:48 PM
opět fajn týden, Romi :) dnes jsem naštěstí najezená, takže v klidu komentuju :D SO7 super! pondělní modeling mě pobavil :) a s otevíráním některých tvarohů mám podobnou zkušenost... ale uklidňuje mě, že to teda asi není rukama, ale od výroby :D E.


Етикети more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow 186th week - 22. 7. 2018